Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudtok olyan animet ami...

Bambulka kérdése:

Tudtok olyan animet ami vicces es romantikus is?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok amiben 2 foszereplo van akik szerelmesek egymasba de inkabb csak veszekednek olyasmi mint a lovely complex de lehet egy kicsit pikansabb is.

2015. aug. 5. 23:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Nézd meg az Inuyashát.
2015. aug. 6. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
most így hirtelen a toradora jutott eszembe, tégy vele egy próbát ^.^
2015. aug. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
és egyébként hagyjátok már abba a "Nézd meg az Inuyashát" spamolgatást nagyon idegesítő.. 2. voltam
2015. aug. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:

kaichou wa maid sama- a legjobb mindközül. Tele van poénokkal és romantikus is a grafikája a lehető legjobb, felejthetetlen karakterekkel.

special a- huh, elég régen néztem, de arra emlékszem hogy mindkét leírásnak megfelel,és habár a grafikája nem a legjobb, de olyan anime amit muszály végignézni

kamisama hajimemashita- néhol vannak benne hülye poénok, bár nem túl sok, de a történet maga engem nagyon lekötött.

itazura na kiss- kevés a vicc, de vannak benne kínos jelenetek, romantikus, és a legjobb benne, hogy nem álltak meg a történettel ott hogy csókolóznak. amúgy a grafikája nem túl jó de nekem azért nagyon tetszett :)

shukkitte ii na yo- nincs benne semmi poén, inkább a romantikáé főszerep


Remélem segítettem :)

2015. aug. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A Mayo chiki is nagyon jó szerelmes anime, de az egy kicsit, de tényleg csak egy kicsit perverz, de én nagyon szeretem!
2015. aug. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Sakurasou no Pet na Kanojo

Spice and wolf

Steins Gate


esetleg Toradora

2015. aug. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

Én a Gekkan Shoujo Nozaki-kunt javaslom. Az tele van poénokkal, bár nem annyira fekszik a romantikára, inkább egy shoujo paródiának nevezném.

Ott van az én kedvencem, a Kimi ni Todoke. Rengeteg poént elsütöttek, ami nekem hihetetlenül tetszett, és itt már sokkal többet foglalkoznak a romantikával is... tehát, ezt ajánlom a leginkább, ha Lovely Complex-hez hasonló kell ^^

2015. aug. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 mamacsom ***** válasza:

amagi brilliant park

danmachi

strike the blood

boku wa tomodachi ga sukunai

2015. aug. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
hat elegge anime bolond vagyok ugyh a legtobbet mar lattam de van olyan amit meg nem ugyhogy nagyon koszonom :)
2015. aug. 7. 16:03
 10/12 mamacsom ***** válasza:

ez nem anniyra illik a leirasodra, de leirtam, hatha..

ore no imouto ga konna ni kawaii wake ga nai

2015. aug. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!