Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudtok ajánlani Shoujo,...

Tudtok ajánlani Shoujo, vicces, romantikus (bár a Shoujo legtöbbször az) témájú mangákat?

Figyelt kérdés
Még kezdő vagyok a mangák terén, eddig csak animéket néztem(123 db.). A hiyokoi-t olvastam és nagyon etszett.
2015. jún. 28. 21:46
 1/7 A kérdező kommentje:
Véletlenül kisbetűvel írtam. Hiyokoi*
2015. jún. 28. 21:47
 2/7 anonim válasza:

Skip Beat - ezt mindenféleképpen ajánlom,örök kedvenc:) anime is van belőle, Kimi ni todoke - nagyon aranyos, és nagyon bírom benne a mellékszereplőket, Tonari no Kaibutsu-kun - Vicces, aranyos, gondolom a Kaichou wa maid-samat ismered de ha nem akkor tutira ajánlom:))

Plusz van még kettő ami nekem az örök kedvenc az a Sekai ichi hatsukoi és a Junjou romantica - tudom hogy yaoi és én egyébként egyáltalán nem rajongok ezért a műfajért, de ezekben egyszerűen annyira jó a történet, hogy nem érdekelne ha lány-fiú, fiú-fiú vagy lány-lány párosról lenne is szó, plusz én mindig is az egyik felet lánynak képzelem és úgy is kezelem mert akkor jobban bele tudom élni magam. Nem tudom láttad e valamelyiket de azért remélem tudtam segíteni

2015. jún. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Az utólsó kettőt nem ismerem. A többit igen. Lűttam őket animében. :D Még egyszer köszi!
2015. jún. 30. 19:25
 4/7 Aruka válasza:

-Boku ga utau to kimi wa warau kara (oneshot)

-Amai Yokubou (oneshot)

-My Hero (oneshot)

-Lost in a first love (oneshot)

-Kiss x Miss (oneshot)

-Boku no sekai kimi no real (oneshot)

-99% love (oneshot)

-Are←Nochi Kareshi (1 kötet/4 fejezet)

-Hanazakari no kimitachi e (23 kötet/ 148 fejezet)

-Kirakira no kimochi (oneshot)

-Shounen no susume (oneshot)

-24 Colors - Hatsukoi no Palette (1 kötet/ 5 fejezet)

-16 life (2 kötet/ 11 fejezet)

-Shinobi life (13 kötet/ 64 fejezet)

-Bara wo Karasu Te de Boku wo Dake (oneshot, vámpíros)

-Oshaberi na Sympathy (oneshot)

-Ren'ai Derby (oneshot)

-Idol-sama no Yoru no Okao (1 kötet/ 5 fejezet)

-Shounen wa Amaku Aisu (1 kötet/3 fejezet)

-Dakara Ore ni Shina yo (2 kötet/11 fejezet)


Most csak ennyit írtam le. Szeretnék bocsánatot kérni amiért sok egy fejezetes mangát soroltam fel. xD Mindegyik megtalálható az animeaddicts.hu oldalon. :)

2015. aug. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
KÖszönöm! :)
2015. aug. 7. 23:25
 6/7 anonim válasza:
Chocolate Cosmos, Today's Kira-kun ezek is megtalálhatóak AA-n.
2015. aug. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2015. aug. 11. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!