Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A Bleachben hányszor fogják...

A Bleachben hányszor fogják még eljátszani, hogy Ichigo megha. Ja mégse. De mégis. Nem nem túléli juppí?!?!?

Figyelt kérdés
Még csak a 40. Résznél járok de már vagy 6* eljátszották ezt...így "kicsit" elveszti a drámai jellegét ha bármi történik vele...kb halhatatlan...Oh csak átszúrták egy létfontossàgú szervemet DE a hatalmas akaraterőmmel tovább folytatom a harcot. Ne értsetek félre nagyon tetszik ez az anime és nrm akarom kifigurázni de ez azért már túlzás. Végig ilyen lesz?

2015. aug. 6. 00:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen ilyen lesz végig. Viszont az durvább, hogy mikor végignézel egy arcot és jön a következő dettó ugyan az a séma. Az első után egyszerűen unalmassá válik.


X-et elrabolták meg kell menteni ---> el kell ezért menni egy másik dimenziósíkra ---> ott eljátsszák a halálosdit vagy 600x ---> kiderül, hogy Ichigonak az eddig meglévő 10 mellé van még egy szupererős különleges képessége amivel legyőzi a bosst ---> arc happy END

2015. aug. 6. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 SZücsöm válasza:
Ez így van minden több 100 részes shonen animében mangában szal 1 naruto,one piece,dragon ball vagy fairy tail -nél ugyen ez a séma.
2015. aug. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a Bleach ben ez külön ritka gagyin csinálták meg... Persze szeretem az animét, de pl. amit még láttam a Dragon Ball -t meg a Yu Yu Hakushot ott teljesen korrektül meg volt ez csinálva, hogy mindig a főhősnek kell győzni, a jóval erősebb gonosz ellen, de itt... elég gagyi.
2015. aug. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
52%

A Bleach története egy kalap fos. A Barátok közt is sokkal fordulatosabb.

A Bleachben van egy séma és mindig az ismétlődik.

2015. aug. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Pedig a világa meg a karakterek (leszámítva pont Ichigot) elképesztően jó, de nagy kár a történetért... Így elpazarolni egy ilyen f&sza világot, lehetőséget...
2015. aug. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 SZücsöm válasza:
Szerintem nincs vele semmi baj Aizen megölésig aztán meg nem tudom mert onnantól csak a mangát olvastam bár szerintem se a legjobb shounen fighter de 1általán nem rossz.
2015. aug. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Aizen nem halt meg.
2015. aug. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Már azóta kicsit tovább tartok mert gondoltam ha már elkezdem akkor megnézem Rukia megmentéséig de szerintem fel fogom adni...eddig mindenki mindig teljesen logikátlanul cselekedett és lazán győzi le Ichigo az olyan kapitányokat akik valószínűleg már x ezer évesek(szóval x ezer éve gyakorolnak , eddzenek) és természetesen még arra is találtak megoldást h 3 nap alatt előhívja a bankai-t (ami nem is 3 nap hanem 1,5). Ráadául a melék karakterekből is inkább "bemutatnak" 100-at és egyiket sem dolgozzák ki rendesen ahelyett h lenne kevesebb kidolgozotabb. szóval az egész tök logikátlan hülyeség.
2015. aug. 9. 20:47
 9/11 A kérdező kommentje:
Pedig nagy kár mert az alap ötlet meg a kiépített világ az tényleg elég király. Meg Rukia is elég jó karakternek indult
2015. aug. 9. 20:56
 10/11 anonim ***** válasza:

Számomra az is nagy baj volt a sorozatba, hogy több kapitány is rohadtul bejött és több ellenség is, ellenben Ichigo val, aki szerintem elég gagyi karakter.

De így is elvittem olyan 310 részig a 367 ből...

2015. aug. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!