Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Naruto vs Ichigo ki nyerne és...

Naruto vs Ichigo ki nyerne és miért?

Figyelt kérdés

2015. júl. 28. 10:00
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem unjátok még az ilyen kérdéseket?


Tudod mit adok rá választ: A Gurren Lagann nyerne méretei miatt.

2015. júl. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%
Mindkettő más animéből van, más erőviszonnyal... Naruto leütné ichigot ( KURASZAKI KUN *a vörös rib4nc sikít*) Ichigo comeback, Narutot leütni " ÁH SZÁKSZE , NEM HALhatok meg amíg nem hozom vissza szákszét" és oda vissza oda vissza az idők végéig...
2015. júl. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Szerintem ichigo mert még megy a mangája és nem lehet tudni hogy mennyire erős. Narutot már rég befejezték ezért tudjuk hogy mekkora az ereje. Majd ha vége lesz a Bleachnak akkor tedd fel a kérdést
2015. júl. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ichigo szerintem, mert mindig szetvan tulozva az ereje….
2015. aug. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Végül is a Rókakoma a holdon harcolt. :xD
2015. aug. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ichigo mert ő minden erős ellenfél elleni harcnál meghal...de mégse mert valami csodálatos véletlen vagy eddig fel nem fedezett képessége miatt nem hal meg (akkor sem ha keresztűlszúrnak rajta egy kardot a szívénél) és miután "újraéled" vagy mi mert ugye nem halt meg...na mindegy azután kiderül hogy valamiért még sokkal erősebb mint eddig volt. És olyan ellenségeket győzött le már akkor is amikor csak 10 napja eddzett akiket a legjobbnak tartottak a shinigamik közül.
2015. aug. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk a halálosdival Narutónál is ugyanez a helyzet...csak ő minden képességéér megküzdött és nem úgy születik vagy kapja h nesze neked erő ne halj még meg. Plusz mind2-jüknek van egy gyógyítóképességú társuk.(előző voltam)
2015. aug. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én inkább Narutót jobban szeretem de ha logikusan belegondolunk... Narutó halálisten formájában nem is láthatja Ichigót... xD
2015. aug. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 6byakuya6 ***** válasza:
De szerintem látná mert volt már párszor halálközeli élménye és attól nő a lélek energia viszont egy shinigamit elvileg csak zanpakutoval lehet megölni
2016. máj. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!