Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A Hellsing Ultimate angol...

A Hellsing Ultimate angol verziójához van magyar felirat?

Figyelt kérdés

És megtudom szerezni valahol angol hanggal magyar felirattal.

Japánul tudom hogy van, de nem vagyok nagy animés, így a japánnal hadilábon állok, de a Hellsing megtetszett és megszeretném nézni, de csak japánul találtam. Valaki tud segíteni?



2015. aug. 10. 01:20
 1/4 FrontFight válasza:
Hello. Hát most megfogtál ezzel a kérdéssel. :/ Átnéztem az általam összes ismert oldalt + még egyébb helyeket de sajnos nem találtam angol nyelvü magyar feliratost. De véleményem szerint japán nyelvü jobban átadja a hatásokat mint az angol. Az angol szinkronszinészek ebben a müfjban nem remekelnek. De pédául a Sima Hellsinghez magyar szinkront is csináltak . Nem tudom látad e már az első évadot de ugyebár ha ahoz készitetek szinkront akkor várható lesz az ultimatehoz is csak gondolom később :D Remélem tudtam segiteni :)
2015. aug. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A hellsinget már végignéztem, és ezért szerettem volna megnézni az ultimatet is mert megtetszett, plusz sokan mondták hogy jó lett, sőt jobb lett, így gondoltam bepróbálom. Hát ha egyáltalán nem találok megoldást rá akkor lehet marad a japán... :/ Azért köszönöm hogy utána néztél :)
2015. aug. 10. 13:41
 3/4 FrontFight válasza:
Azért még pár helyen utánanézek. Mellesleg a japán nyelv jobban illik a szereplökhöz föleg a nőiekhez :D Értesitelek azárt majd ha találok esetleg valamit.
2015. aug. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem inkább japán feliratost nézz ,sokkal jobb mint az angol ,de hát ízlések és pofonok :))
2015. aug. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!