Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mi a története a Sword Art...

Mi a története a Sword Art Onilne-nak? (többi lent)

Figyelt kérdés

Az első évad 8. részénél tartok és nem értem a Sword art onlin-nak a történetét. Azt olvastam h beleragadtak egy játékba ahonnan nem lehet kijutni csak ha végig viszik a szinteket.. és a sorozatban a főszereplő több játékban is részt vesz meg vannak jelenetek amik a valóságban játszódnak és múltidőben beszelnek a SAO-ról..

Lehet ezt egy kicsit furán írtam le meg a későbbiekben megfogom tudni, de szeretném már a legelejétől érteni a történetet...

Előre is köszönöm a válaszokat!



2015. aug. 10. 19:41
 1/6 anonim ***** válasza:
39%

Ne keress benne logikát... nem éri meg nincs benne. Egy bagatel az egész. Annyi a lényeg hogy lesz valami gagyi romantikus story, majd kijönnek, de mégse és sablonosan meg kell menteni a totál életképtelen kiscsajt.


Gyakorlatilag a lélektani szál egy nulla, logikátlan, az egész egy 12 éves szintre lebutított szenny. És akkor még a rosszabb dolgokról nem is beszéltem, a milliószámra ellőt kliséhegyek (húgica pl.), epikus logikai bakik (csávó 2 év kóma után JÁR, tiszta Kill Bill...), na meg a direktben a ferdehajlamúaknak szánt fanservice (ugyan is "díszhomi" lesz a második évadban).


Története meg egykutya, igazából csak a hype nagy az anime körül egy gyatra kliséhalom az egész, szinte nulla értékkel. Azt röhögöm próbálta annyira bemutatni a főszereplő kálváriáját az anime, meg annyira Seinen lenni, hogy a végére egy vicc lett az egész, mindenről szólt csak arról nem.

2015. aug. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%
Az első 2 rész volt értékelhető
2015. aug. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%
Látom a fanoknak fáj az igazság. :P Nem baj, éljétek ki magatokat a lefele mutató ujjban. :P
2015. aug. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
69%
Sok 12 éves jár ide :)
2015. aug. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szerintem a második évadot kezdted el nézni... Amúgy, szerintem minkét évadból csak az első 12-13 rész nézhető, a többi egy nagy katyvasz. Hasonló témában a Log Horizon, az ezerszer jobb.
2015. aug. 14. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az alap történet nem lenne rossz csak hát mindig elrontják a sok kis idiótasággal. Pl. mikor kiderül hogy a Vörös Lovagok vezetője a SAO készítője...na ott cseszték el. Nem kellett volna oda az a párbaj és tovább kellett volna engedni őket. Így folytatodhatott volna a történet de nem zárjuk le az egészet egy gyors párbajjal és leleplezéssel. Jóformán ki sem vitték a játékot csak egy erős boost győztek le, a folytatásban meg úgy beszélnek róla hogy sikerült kivinni...mondjuk még én is nézem.Most tartok a tündéres résznél mikor új világba meg Kirito kiszabadítani Asunát.
2015. okt. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!