Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Nektek mi a kedvenc animétek...

Nektek mi a kedvenc animétek vagy mi az az anime ami szerintetek kihagyhatatlan?

Figyelt kérdés

2015. aug. 21. 18:26
1 2 3
 21/24 Bardi Alex válasza:
Shinmai Maou no Testament... A második évadja is nagyon jó (Shinmai Maou no Testament BURST), BD verizóban nézd meg!:)
2015. dec. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 D-Mano ***** válasza:

A következők a legkedvencebb animéim közül is kiemelkednek számomra.


FMA- BROTHERHOOD

Megfelelő mennyiségben és arányban van benne dráma, tragédia, kaland, akció és humor. Mindezt egy részletesen kidolgozott történetben, amiben részletesen kidolgozott karakterek (igazi jellemek!) és részletesen kidolgozott világ van.


NANA

Egy érdekes, fordulatos történet két fiatal nőről az álmaikról, szerelmeikről és a problémáikról. Itt is tökéletes arányban van a drámaiság, a tragikum és a humor. A történet rendkívül életszerűen hat, és a karakterek is jól kidolgozottak és valósnak hatnak. (Az openingek és az endingek is egyedülállóak.)


MÉZ ÉS LÓHERE (Hachimitsu to clover)

Ez is a dráma és a humor mesteri arányú elegye. Itt is életszerűek a karakterek, de közel sem annyira, mint a Nanában. Úgy nevettet és játszik az érzelmeiddel, hogy közben egész végig komolyan tudod venni a legkomolytalanabb jelenetek ellenére is.


CLAYMORE

Sok ötletes fight anime létezik, de ez a legegyedibbek közé tartozik, jól kidolgozott történettel és világgal. (Aki látta, az tudja, hogy a kidolgozottsága egy ponton sajnos csorbát szenved, de addig a pillanatig mesteri.)


És a legfontosabb. A felsoroltak közül mindegyikben lehet hibát találni, nem egyet, de szerintem nem érdemes keresni őket. Másik dolog, hogy ez csak az én véleményem.

2015. dec. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:

Durarara!! Ezzel csak az a baj h csak a 4.részig tudtam nézni mert pl.: Indán szerzői jogok miatt nincs fent stb.

De amúgy szerintem nagyon jó anime :)

2015. dec. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Free! ^^ <3
2016. jan. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!