Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudnátok a Zankyou no Terror-h...

Tudnátok a Zankyou no Terror-hoz hasonló animét ajánlani?

Figyelt kérdés
Nem muszáj, hogy terroristák legyenek benne, hanem a dráma és az izgalom. Olyat szeretnék nézni ami azért realisztikus és nem a fantasy világban játszódik. Előre is köszönöm!!!

2015. aug. 30. 21:56
 1/7 anonim ***** válasza:

Death Note - nagyon ajánlom!!!

Psycho Pass

Black Lagoon - talán

2015. aug. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2015. aug. 31. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Code Geass
2015. aug. 31. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
No. 6
2016. dec. 23. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Akudama drive.nem teljesen ugyanaz a filling, viszont ugyan úgy antihősök a főszereplők. (a fő főszereplő nem teljesen, mivel ő tisztességes polgár volt.)

nekem nagyon tetszett.

Amit tudni kell az animéről leírom lentebb:

Maga a sztori 12 epizódból áll

A rajzstílusa Cyberpunk

Amire én emlékszem még:a főszereplőnk a véletlen folytán a futárral( az egyik bűnözővel akinek ez az álneve.) És innentől belekeveredik a dolgokba.az akudamákat(bűnözőket) felbérli valaki, hogy metsék ki cutthroat-ot, legalábbis így van előadva, de valójában fentről mozgatják a láthatatlan szálakat. Igazából a történetben végigkövethetjük az akudamák és a rendőrök tevékenységeit.

Az alapsztori:(googleből másoltam ki mert már rég láttam, és nem akartam baromságot írni.)

Kansai nyüzsgő metropolisza, ahol kibernetikus képernyők borítják a neon tájat, első pillantásra technológiai utópiának tűnhet. De a fényesen megvilágított épületek körüli sötét sikátorokban még mindig él egy könyörtelen bűnöző, az "Akudama" néven ismert szökevények formájában.

Nem idegen ezektől az egyénektől, a kansai rendőrség megkezdi a visszaszámlálást egy hírhedt Akudama "Cutthroat" nyilvános kivégzéséig, aki 999 ember meggyilkolásában bűnös. Azonban egy titokzatos üzenetet küldenek több elit Akudama-nak, és besorozzák őket, hogy jelentős összegért kiszabadítsák Cutthroat-t. Egy láthatatlan kéz igyekszik egy helyre gyűjteni ezeket a veszélyes személyeket, biztosítva, hogy a kivégzés jól haladjon, és teljes vérfürdővé váljon.

2023. jan. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Az előző válaszoló vagyok.Nem olvastam végig a kérésed. Ez nem realisztikus, szóval bocsi!😅
2023. jan. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
91 days
2023. jan. 26. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!