Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok olyan sorozatot...

Tudnátok olyan sorozatot ajánlani, mint a Trónok harca?

Figyelt kérdés
Tudod sok ilyen kérdés van, de olyat még nem találtam, aki pont azokat emeli ki, mint amiket én. Szóval olyat keresek, amiben hasonlóan sok az erotika, és ezt ugyan olyan jól oldották meg. Ami ugyanúgy több szálon fut, izgalmas és fordulatos és sok benne az öldöklés és a vér. Amit már láttam és hasonlóan nagyon tetszett az a Spartacus volt és nemrég kezdtem el a Vikingeket, de az egyenlőre ne fogott meg úgy, de még nem sokat láttam belőle.

2015. aug. 28. 14:23
 1/3 anonim ***** válasza:
true blood
2015. aug. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Rome
2015. aug. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát én még a Borgias-t ajánlanám. Bár ott inkább a poltikára, cselszövésekre helyezték a hangsúlyt, de akad öldöklés is benne. Erotika meg főleg.

Szerintem igazán minőségi sorozat, ráadásul Magyarországon forgatták. Hátrány, hogy az utolsó, 4. évadot nem élte meg, csak 3-at, így nincs rendes lezárás. De egy próbát tegyél vele, hátha tetszeni fog.


Ha bejött, akkor meg a következő sorozat lehet a Tudors. :)

2015. aug. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!