Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Valaki Bleach féle shounen-t...

Valaki Bleach féle shounen-t tudna ajánlani?

Figyelt kérdés
Fairy tail, Naruto féle shounent ne ajánljatok légyszi. Bleach-hez hasonló kemény harcok, kibontakozó történet, kicsit darkosabb atmoszféra érdekelne (ha létezik még ilyen :D).

2015. szept. 20. 00:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%

Naruto 100x jobb mint a Bleach!:) Csak meg kell szokni...

És szerintem Fairy Tail is nagyon jó, de egyértelműen az One Piece a legjobb!:D Bár nem sok a harc, de a története magasan a legizgalmasabb.:) Ha tényleg harcosabbat keresnél szerintem kezd el a Narutot, ebben vannak még jó harcok, vagy Gintamában is van pár, de az inkább poénokra épül.:D vagy Katekyo Hitman Riborn! is hasonló.:)

2015. szept. 20. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hunter x Hunter, Fullmetal Alchemist: Brotherhood, Soul Eater... ezek így az ismeretebb shounenek amiket szeretek, és valamennyire dark a sztori :)
2015. szept. 20. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Yu Yu Hakuso, Inuyasha, Slayers, Dragon Ball Z vagy a Most futó Super része. Toriko?
2015. szept. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszi srácok :)
2015. szept. 20. 10:40
 5/13 anonim ***** válasza:
69%

A Bleach története egy fos.

Ha történetet akarsz, akkor pl. One Piece.

2015. szept. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nézd meg az Inuyashát.
2015. szept. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Fate/Zero

utána: Unlimited Blade Works

és elvileg télen jön a Heavens Feel


Mind a 3 1 sorozathoz tartozik, ilyen sorrendben nézd meg! Bleachnél 1000x jobb, grafikája pedig a legszebb amit idáig láttam.

2015. szept. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

A vélemény feszegető kommenteket elnézve, megy mindenkinek a zöld pacsi. Köszi az ajánlásokat, van miből válogatni :)


Amugy, Engem a Bleach csakis azért fogott meg, mert mind zeneileg, és mind maga a történet atmoszférája annyira egyedire..., lett megírva, ahol sehol máshol.

Nem vagyok nagy animés, de 3 év alatt már láttam jópárat. Talán a Darker Than Black, Akame ga Kill!, Tesogare Otome x Amnesia ami még ennyire lekötött, de ez más műfaj...

Az a része a történetnek (Bleach), hogy mindig van valami rosszabb, csak egy dolog. A lényeg a karaktereken, és maga a történet világában van. Szerintem. (Legalábbis engem ezért szögeztett monitor elé, meg egyébként az összes többi is, amit végig néztem.)

2015. szept. 20. 21:28
 9/13 anonim ***** válasza:

Tesogare Otome x Amnesia nekem is nagyon tetszett. Hangulatra Fate/Zero nagyon hasonló, ezért is ajánlottam :)


Amúgy ezt az oldalt ajánlanám, itt kategória alatt is meg tudod találni a legjobbakat:

[link]


(Bleach #538. Fate/Zero meg #26. legjobb :) )


Érdemes toplista elején lévő animéket megnézni, mert azok tényleg nagyon jók!

2015. szept. 21. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
zsír, köszi :)
2015. szept. 21. 08:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!