Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Fate / stay night-ot érdemes...

Fate / stay night-ot érdemes megnézni vagy hagyjam és csak az Unlimited Blade Works-ot nézzem?

Figyelt kérdés
Akik szerint érdemes megnézni azt is, azok azt is írják le, hogy melyikel kezdjem.

2015. szept. 20. 21:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Fate/Zero-t érdemes, a Stay Night meg az alternatív szálai jóval gyengébbek a Zeronál.
2015. szept. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 LegendaryGameCenter ***** válasza:

Fate/stay night(régi rosszabb grafika de érdemes megnézni

Fate/Zero(2x12)

Fate/stay night unlimited blade works(movie)(ki lehet hagyni)

Fate/stay night unlimited blade works(sorozat 2x12)(másik történetszáll, az eleje majdnem ugyan az de más fele visz a történet a 2006ostól,szebb grafika)

2015. szept. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hagyd mindkettőt és nézd meg a Zerot, ég és föld a külömbség a másik kettővel. Utána már a többi úgyis tetszeni fog.
2015. szept. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen, azt nem tettem hozzá, hogy a Zerot már láttam.


Köszi a válaszokat!

2015. szept. 26. 14:56
 5/5 anonim ***** válasza:

Fate/Stay Nigh se rossz, de gyengébb mint a másik kettő, nem csoda kb. 3ad annyi pénzből készült és másik studionál.

Ha többi tetszett meg lehet nézni az is, én nem bántam meg.

2015. szept. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!