Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Naruto szakértő segítene nekem?

Naruto szakértő segítene nekem?

Figyelt kérdés

Ez melyik részben van?

[link]



2015. szept. 20. 21:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Talán a shippu eleje (?)
2015. szept. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Tuti nem,szerintem akkor már láttam volna :/ ez valami új lehet
2015. szept. 20. 22:20
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez a mostani rész,azt hiszem a 430. :)
2015. szept. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!! De miért vannak életben? vagy ha fel vannak támasztva miért nem fekete a szemük?
2015. szept. 20. 23:42
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha akarod leírhatom spoleirként?!
2015. szept. 21. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Valoszeg ez is filler.

En animet ezert már nem is nézem, szánalmas mennyire teledobalják fillerekkel. Pierrot pedig az egyik legrosszabb anime stúdió a világon.

2015. szept. 21. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Leírhatod :)

Amúgy nekem kedvenc animém és nem csak a történetet,hanem néhány karaktert is szeretek :) pl. az akatsuki vagy még azon belül is Deidara...szóval én nagyon örülök ennek a résznek ^^

2015. szept. 21. 11:40
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is szeretem. :) Csak sajnos a kedvenc karakterem meghal...na de. Egyértelműen:Spoiler!!! A lényeg,hogy mindenki egy genjutsu alá került Madara hatására(infinite tsukoyomi),csak a 7-es csapat nem és a feltámasztott Hokagék,meg Obito azt hiszem.Ez a genjutsu pedig örök álomba ejti őket és olyat álmodnak amit szeretnének,ha megtörténne.Szóval egy jobb világot teremtenek maguknak az álomban.Ez Killer B álmában volt,hogy az összes Jinchuuriki együtt van és elüldözik az Akatsukit együtt,így Deit és Sasori mestert is. :D
2015. szept. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Aaajj az én drága Deidarám csak egy álom volt :((

Neked amúgy ki a kedvenced? :)

2015. szept. 22. 18:33
 10/10 anonim ***** válasza:
Deidarat én is bírtam,főleg mikor Sasori mesterrel vitatkoztak. :D Deidaraba még bírom azt,hogy nagyon bolond. :D Amúgy Neji. :) Csak hát ugye,ő meghal.Pedig már azt hittem a háború után tényleg megváltozik a Hyuuga klán rendszere. :)
2015. szept. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!