Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Láttátok, hogy az RTL2 elkezdt...

Láttátok, hogy az RTL2 elkezdte adni az Űrzavar azaz a Valérian et Laureline 2007 es koprodukciós animét?

Figyelt kérdés

Szerintem jó kis sorozat, igaz vannak hiányosságai, 3D és háttér terén, de jó kis kaland sorozat.


Nézzétek mimnél többen, mert Október 5-től leveszik az Űrzavart a délutáni időpontról, és a maradék részek október 10-től szombat reggelenként 7-órától négyesével vapitik. Ez lehet jó hír is azoknak aki hátvégén jobban ráérnek. Mindegy a lényeg , hogy növelni kéne a nézettséget, hogy lássák szükség van az ilyen sorozatokra.



2015. szept. 23. 20:21
 1/9 anonim ***** válasza:
úgyis törlik, szerintem az rtl még életében nem sugárzott végig egy animét se
2015. szept. 24. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem egy nagy szám, de azért odakapcsoltam mindig, hogy valamicskével hozzájáruljak a nézettséghez. Sajna nekem a hétvégi időpont már nem lesz megfelelő, akkor alukálok.
2015. szept. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem fogott meg, de ha nem felejtem majd oda kapcsolok.

Naruto shippuden vagy inkább a fairy tale jobb választás lett volna...

2015. szept. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Állítóág azok is lesznek, mert az RTL megvette a jogokat.

Engem a Naruto nemigazán hozott sose lázba, akkor már inkább ez.

2015. szept. 26. 13:16
 5/9 A kérdező kommentje:
Állítólag
2015. szept. 26. 13:18
 6/9 anonim válasza:

Állítólag.... mutasd meg ki állította. :) ha viszont te állítod akkor azt mutasd meg honnan tudod :)

Az egyetlen ami animét tudok hogy végigadott az a tsubasa kapitány 83-as sorozata.

A többi télleg kérdéses. A+ más terep!

2015. nov. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Hmm a gugli is tud a dologról...

[link]

2015. nov. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A "Naruto: Shippuuden"-t és a Fairy Tail-t egy forgalmazó jelölte, miszerint az RTL Klub megvásárolta vagy legalábbis igényt tarthat rá. Azóta sajnos nagy csönd van róla. Talán az Űrzavartól tették függővé és ez látszólag nem az elvárások szerint alakult. Most nem tudom visszakeresni a linket, de sok animés oldal hangos volt tőle.
2016. máj. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyébként több animét is befejezett az RTL, amiknél maximum csak 12-es korhatárt kellett feltenni. Kivétel olyan, amiben nem láttak több lehetőséget. Néhány anime az RTL hibáján kívül a forgalmazó által hiányosan érkezett hozzánk és azok azért nem lettek teljesen befejezve. Mint Sailor Moon, F-Zero, és Vadmacska kommandó. Amit - az utóbbi animés időszakban - ténylegesen csúnyán nem fejeztek be, az az InuYasha. Nem voltak hajlandóak 16-os korhatárral vetíteni vagy nem bíztak jó nézettségben, s közben sajnos egyre jobban kivívták a médiahatóság haragját.
2016. máj. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!