Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Hol lehet a Pokémon animesoroz...

Hol lehet a Pokémon animesorozatot eredeti, japán szinkronnal és magyar felirattal beszerezni?

Figyelt kérdés

Árusítják-e Magyarországon a Pokémon animesorozatot eredeti, japán szinkronnal és magyar felirattal? Ha igen, akkor hol lehet beszerezni?


A japán szinkront ugyanis az amerikaiak annyira összekutyulták, hogy borzasztó. (Amiből természetesen a magyar szinkron is készült. Az amerikaiaknak rendszerint szokásuk az animéket átvagdosni, átkozmetikázni és a karakterek neveit átnevezni.)



2015. okt. 1. 08:06
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem megvannak, de angol felirattal. Én még anno egy torrentes oldalon találtam, de már nem tudom, hogy hol..Szerintem érdemes keresgélni torrenteseken még hátha. Egyébként rohadt furi..:D mármint.. nevek..

Bulbasaur->Fushigidane

Charmander->Hitokage

Squirtle->Zenigame

Charizard-Lizardon

a többi eredeti nevét most így hirtelen nem is tudom..:D ja meg Ash -> Satoshi..

Szóval arra készülj, nevek terén mindent újra kell kezdened.

2015. okt. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Clefairy-t Pippi- nek hívták, Misty-t pedig Kasumi-nak. A Lizardon nevet pedig az amerikaiak is használják. Szerezd meg hát mind! O3O
2015. okt. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Csak angol felirattal? :-O Hogy-hogy? Emlékszem még Magyarországon is böszme nagy népszerűségnek örvendett a Pokémon és ennek ellenérem sem készült hozzá magyar nyelvű felirat?


BDSRSTNT!


Mindenféle kis biszem-basszom animének csinálnak már magyar nyelvű feliratot a rajongók, de az egyik legnépszerűbb animének nem csináltak, még a rajongók sem? :-D Megáll az eszem! :-D

2015. okt. 10. 10:37
 4/8 anonim ***** válasza:
Megjegyezném: Fent van az indán (mondjuk szinkronnal...)
2015. okt. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A magyar szinkronosat én is megtaláltam, de nem arra van igény. :-)
2015. okt. 17. 17:00
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem mondtam, hogy nincs hozzá felirat, de én AKKOR (2013) csak angolul találtam meg.. engem spec nem emésztett a dolog, mert tudok angolul, ezért nem kerestem tovább.>_<
2015. okt. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

uhh bocsi az elejét elcsesztem

*nem mondtam, hogy nincs hozzá magyar felirat

2015. okt. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Ahhoz képest nem találni hozzá magyar feliratot. :D Az olyan mintha nem is létezne. :D


Mindegy, majd keresek orosz feliratot. :-)

2015. okt. 29. 08:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!