Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Z nation-t eredeti hanggal,...

A Z nation-t eredeti hanggal, vagy szinkronosan ajánljátok inkább?

Figyelt kérdés
Sokan azt mondják, minden jobb eredeti nyelven. Ennél a sorozatnál mennyire sikerült a szinkron?
2015. szept. 19. 12:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Én A Viasat6-on láttam néhány részt szinkronnal,és nem voltam különösebben elvarázsolva.Az egyetlen hang,ami megmaradt a fejemben,az 10K szinkronja,mert az övé szerintem el lett találva.A többi sem feltétlenül rossz,de ha teheted,szerintem eredeti hanggal nézd.2 nap alatt ledaráltam a teljes első évadot felirattal,és semmi sem fogható az eredeti hanghatásokhoz-és ez minden filmre és sorozatra igaz.:) Nem tudom megfogalmazni,hogy miért,de számomra az idegen nyelvű filmek az eredeti hanggal tudnak igazán élvezetesek lenni.Szóval én ezt ajánlom neked.

Ha esetleg kétségeid vannak,akkor nézz bele egy szinkronos és egy normál részbe,nem tart semeddig,és könnyen kiderül,hogy a te fülednek melyik a kellemesebb.

2015. szept. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, meggyőző a véleményed, így megnézem magamnak az angol nyelvet :)
2015. szept. 20. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!