Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mi idegesít titeket legjobban...

Mi idegesít titeket legjobban az animékben?

Figyelt kérdés

Engem:

1) mikor a főhős gyáva nyuszi, a női főhős egész végig szivatja, erőszakoskodik vele, a srác meg fél visszaütni (pl: Legend of the legendary heroes)

2) az állandó bocsánatkérések: gomenasaj, suminasaj, pl: a srác véletlenül lebök 1 poharat, ráadásul nem is az ő hibájából, de azért 5 percig hajlong gomenasai-t skandálva...

3) iskolás animéknél mikor pl: egy srácról kiderül hogy nem az a tipikus gyáva, t*ketlen típus, hanem van benne egy kis vadság, kurázsi, az iskola többi diákja úgy kezeli mint egy gonosztevőt, előre elnézést kérnek tőle, elfutnak előle, stb...

4) ecchi animéknél van ez főleg, de azért megtalálható sokban: a csajok kapásból leperverezik, hentaizzák a srácot mikor az véletlenül észreveszi a bugyijukat, melltartójukat, holott nem a srác hibája, ráadásul még pofont is kap melléje sokszor.

5) azok a zavarbaejtő esések: ez is sok animében van, a srác mindig ugy esik a lányra vagy fordítva, hogy ciki helyzetbe kerüljenek, mégha esés előtt nem is abba a pozicióban álltak...


Még van biztos több, majd ha eszembe jut írok még...



2015. okt. 2. 18:33
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

Engem az,ha egy nem ecchi animében is túl sok a csöcs.

Szóval az animék fele abból áll, hogy csöcs csöcs csöcs csöcs.De ilyen dinnye méretűk,hogy az legyen a legszembetűnőbb...Lehet,hogy szar a történet, de akkor ne csinálják meg inkább és ne a csöcsökkel vonzzák a nézőket.

Engem is nagyon zavar az állandó bocsánatkérés.Pl. a lány közelebb megy a fiúhoz: gomenasai simulator 2015...

2015. okt. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
engem az zavar, amikor egy normális animénél 1 hetet (vagy többet) kell várni 2 rész között :D
2015. okt. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

#11


Igazad van, de ez sajnos nem változtat azon, hogy sok ilyen animés van.


Viszont nálam az alapsztori nem annyira számít abban, hogy seinennek tekintsek egy animét. Ha a karakterek és a cselekmény menete megütnek egy szintet azt már komolyan veszem. Van olyan, ahol minden adott pl.: Monster, de mondjuk a Berserk (1997). A néhány érdekes, karaktere és a vérkomoly cselekmény nélkül csak egy Claymore szintű jobb shounen-gore lenne. FZ (2011), a jól kidolgozott érdekes karakterei, a szintén vérkomoly cselekménye (na meg persze a vége) nélkül csak egy "elődje" szintű shounen lenne. Ezeknél mondhatni adott volt egy hozzáértő író és egy kis túlzással "sz*rból épített várat". Ettől még mindkettő komoly, teljesértékű seinen és ütik azt a szintet amit az ember elvár egy seinentől. Sajnos még így is egyre kevesebb a jó anime. A maiaknál nagyobb hangsúly van a hangulatkeltésen meg a eladhatóságon, de ettől még minden korban fognak jókat csinálni.

2015. okt. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Én csak a régebbi animéket szeretem mert ezek az újjak egykét kivétellel mind a nagy mellekre, bravúros esésekre, és a drámai jelenetekre vannak beállítva. És de mondjuk az is idegesít amikor egy jó mangának lerövidítik a történetét hogy betoldhassanak egy látványos verekedést, és senkit sem zavar hogy ez valami logikai törést okoz a történetben PL az akame ga kill tele van logikátlanságokkal ami csak azokat nem zavarja akik a vérfröcskölést meg a csöcsöket szeretik. Pedig a manga tök igényesen volt megcsinálva.
2015. okt. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Az idegesít engem rohattúl, hogy állandóan fiúk a főszereplők, és amikor lányok vannak a középpontban, persze, hogy oda kell tolni a mocskos pofájukat a srácoknak. Pl. nézzük a Bleach-et, nos abban olyan van, hogy mikor épp a lányt ki akarják végezni, mi tőrténik?! Hát persze, hogy az utolsó másodpercben oda megy elé, aztán az 1000 lélekőlö kard erejét felfogja a szar kis kardjával, aztán mindenki csak hüledezik, meg 20 percen át arról van szó, hogy mennyira király a csávó. Utálom ezeket!!:(
2015. okt. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
#25 Szerelmi csalódás?
2015. okt. 8. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
vagy az zavarja, hogy egy lány soha nem badass, mindig jönnie kell egy férfinak aki megmenti. amúgy tényleg ritka a független erős női karakter.
2015. okt. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
A Kill la killben csak független női karakterek vannak ^^
2015. okt. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

#19 Azért nem feltétlenül 90%. Nagyon sok a felnőtt néző is, részben ezért is van sok fanservice. Sok otaku/perverz alak van, aki akár 30as felnőtt férfiként is a szüleinél csövezve örül magának villantós mangalányok társaságában, hogy szépen fogalmazzam.

Engem egyébként leszbikusként is zavar a fanservice, mert egyszerűen oda is próbálják nyomni, ahova abszolút nem kéne, és rendszeresen megkérdezem magamtól, hogy amúgy a rajzolók láttak-e már valódi női testet, hogy itt ilyen az anatómia. (Persze az indokolt, nem erre kihegyezett meztelenség megint más téma. Nem minden szexiségre megy, ami fedetlen mell.)

2015. okt. 12. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!