Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudtok jó grafikájú animéket...

Tudtok jó grafikájú animéket mondani?

Figyelt kérdés

Mint pl. a Special A és a

Kaichou wa Maid-sama. Aminek hasonló megrajzolása van.

Röviden mellé is tudnátok írni miről szól?



2015. okt. 4. 12:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Másodpercenként 5 centiméter

Garden of words


Ezek nem sorozatok hanem filmek. Még a Garden of wordsnek van is története, csak nagyon lassan történik minden. Egy nő és egy férfi mindig találkozik egy tokyoi parkban mikor esik az eső. Beszédbe elegyednek, aztán szerelmesek lesznek blablabla. De szeemetgyönyörködtetően van megrajzolva az esős park, a ködös város, és van egy nagyon guszta főzős jelenet is.

A másodpercenként 5 centiméternek nem jöttem rá hogy mi a története, de szerintem érdemes megnézni. Olyan gyönyörűen van megrajzolva, hogy legszívesebben minden egyes képkockáját lementeném.

Egyébként a távolságrol, meg az ifjúkori szerelemről szól talán, de nem a történet a lényeg.

Sorozatok közül szerintem minden 2014-2015-ben készült elfogadhatóan van megcsinálva, de nem tudnék különösebben szépet mondani.

2015. okt. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

az első vagyok ismét

eszembejutott. Van egy stúdió, ami eléggé elvont témájú animéket készít de kétségkívül a legigényesebb grafikával. Az Unfotable stúdió animéit keresd Kara no kyoukai pl több egymáshoz kapcsolódó film. Van köztük negyvenperces, és másfél órás is. De talán ismered a Fate stay nightet. Na annak az előzményét is megcsinálta az unfotable. És a történet nagyon elvont, és nekem amugysem fekszik ez a varázslós téma, de mégis élveztem mert a rajzolása olyan gyönyörű, és nemtudom mennyit számít, de a zene sem utolsó.

2015. okt. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Unfotable által készítettek:

Fate Zero

Unlimited Blade Works

Kara no Kyōkai


Steins Gate


FMA Brotherhood

2015. okt. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2015. okt. 4. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!