Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Noragami 2. évad!?!?!

Oreo555 kérdése:

Noragami 2. évad!?!?!

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nem olvastam a noragami mangáját és nem is tudom miről szól igazán a 2.évada csak az animét nézem és az lenne a kérdésem hogy, a noragami 2.évada az ova 2. részének az előzménye?

2015. okt. 13. 14:07
 1/4 anonim ***** válasza:
He? Egy egész évad hogy lenne előzménye egyetlen extra résznek? Az ovákat sokszor nem is adják le a tévében.
2015. okt. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát nyilván nem így értettem...Csak végig néztem a 2.évad 2.részét, és volt ott egy ilyen cseresznyefa amit yukine most látott először és az ova 2.részében meg a cseresznyefa alatt piknikeztek és mondta is Yukine hogy ezt a cseresznyefát egy barátja gondozta. Szóval ebből gondoltam mivel most látta először a 2.évadban akkor gondolom az ova 2.része az később játszódik mint a 2.évad.
2015. okt. 13. 16:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha BD special az OVA akkor valszeg egy teljesen Spin-off rész az.
2015. okt. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen,ezen én is gondolkoztam.. Meg asszem mondta Hiyori, h akar szervezni egy pikniket..

Szerintem az a rész is a második évad után játszódik,mert egy kicsit beleolvastam a mangába, és ha jól láttam, akkor az sokkal utána volt

2015. okt. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!