Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogy tetszett nektek az...

Hogy tetszett nektek az American Horror Story: Hotel 5. évad első része?

Figyelt kérdés

2015. okt. 10. 16:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Jó volt, bejött.
2015. okt. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Ljka válasza:
Örülök, hogy hosszúra sikeredett. Szerintem hasonlít az első évad hangulatára, és mivel az vold a kedvenc évadom, ez kimondottan tetszik
2015. okt. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát engem nem nyűgözött le. De ettől függetlenül várom a második részt, kíváncsi vagyok mi sül ki belőle.
2015. okt. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 kaktusz000 válasza:
Légyszi, valaki tudna linkelni egy oldalt ahol meg lehet nézni az első részt?
2015. okt. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
sorozatbarát
2015. okt. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Eddig elég nagy csalódás.Nem mondom,hogy nincs remény,mert a cirkuszos se indított valami erősen,de a közepe felé jó lett az évad,hátha majd ez is feljavul.Az első fél óra egy kliséhalmaz,nincs benne semmi elgondolkodtató csak öncélú gyilkolászás,meg röhejes hiteltelen kínzások.a maradék időben meg megleshetjük Lady Gaga ruhatárát,aki nem rossz de nem egy JL...Csini rucikat meg sok vért bármelyik zs kategóriás horrorban látok,ebben nincs semmi nyomasztó,semmi merész...:( Az Asylum-os 10/10es érzés elmaradt,ott már az első rész is szuper volt:( Nagy kár,de a folytatásból hátha kihoznak valamit,eddig ez egy 10/4 jóindulattal.
2015. okt. 12. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Meg nem nagyon tortent semmi

A cirkusz az nagyon fos volt de nekem az elso 3 evad nagyon bejott.

Talan most majd beindul miutan az anyuka verszivo lesz:)

2015. nov. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!