Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Hogy megy egy manga/könyv...

Hogy megy egy manga/könyv kiadtatása?

Figyelt kérdés
Már egy ideje készítgetek egy mangát, és rengetegen megnézik stb. és mindig mondják, hogy ennek meg kéne jelennie valahol. Ilyenkor csak bólintok egyet és hagyom rá, viszont jobban belegondolva fogalmam sincs, hogy hogyan kéne "leszerződtetni" egy kiadóval vagy ilyesmi. Valaki aki tudja ezeket ás válaszol annak megköszönöm.

2015. okt. 14. 20:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha nem vagy japán esélytelen.

Még ha az vagy is nagyon nehéz.

2015. okt. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem keresgéld körbe az eddig megjelent magyar mangákat-képregényeket, mint a Ten Devin vagy a Széles Mosoly. Az egyik szerzői kiadás, a másik rendszeresen kiadótól jelenik meg, úgyhogy ha én okosabbat nem is tudok mondani, ha rájuk írsz, szerintem ők segítenek eligazodni. (Arra készülni kell viszont, hogy a szerzői verzió biztos nem lesz olcsó, és még a kiadónál is kell fizetni valamennyit.)
2015. okt. 15. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Magyar képregény lehet attól még belőle, a gond az, hogy ebből nem fogsz megélni. Európában erre nincs kereslet, még amerikában is csak nagyon kevesen élnek meg ebből.
2015. okt. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nem is megélhetésnek gondoltam, nem is csinálok mangát csak egyik barátom belekezdett és csupán csak érdeklődésből kérdeztem. :)
2015. okt. 15. 20:25
 5/5 ptlg225 ***** válasza:
2015. okt. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!