Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Szeretnék elkezdeni animéket...

Szeretnék elkezdeni animéket nézni/olvasni. Melyikkel kéne kezdenem, melyik a kedvencetek, melyiket ajánlanátok?

Figyelt kérdés
eddig csak a Narutot kezdtem el nézni, de nem valami profi szerintem :O na jó azért el lehet viselni :D! és szerintetek olvassak vagy nézzek animéket?

2014. máj. 10. 18:36
 1/9 anonim ***** válasza:

Azt, hogy mangát olvassál, vagy animét nézzel nem tudom :)

Én csak két animét néztem eddig a Narutot és a Fairy Tailt))

Eddig mind a kettő nagyon tetszik :)

2014. máj. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem kezd valami rövidebbel Ha a narutot nézted,akkor ajánlanám a Soul Eater-t én is ezzel kezdtem. Kicsit gyerekes a rajzolása,de jó.

Amúgy én mielőtt megnéznék valamit elolvasom mangában ismered ezt az oldalt?

[link]

ezen az oldalon persze regisztrációval olvashatsz mangákat s manga/anime ismertetőket,valamint pár anime is fent van jó minőségben.

persze figyelmedbe ajánlanám az One Piece-t (mangában/animében is favorit) csak ez igen hosszú,már 600+.

Valamint Hunter x Hunter 2011!!

Lehet,hogy nem egy az ízlésünk,de ha igen akkor átlinkelhetem a nevem AA-n és onnan válogathatsz kedvedre!

2014. máj. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Aiji ***** válasza:
Én nagyon az alapokkal kezdtem mint pl.: Kaleido Star meg Vadmacskakommandó és utána ugrottam a mély vízbe InuYasha mert az ha minden igaz 193-4 lehet talán több részes meg akkor néztem még Conan a detektív-et mega NANA de az nekem nem nagyon tetszett..... És akkor így szépen felfele a ranglétrán. Mangát meg azért nem ajánlok az én gyűjteményemből/érdekeltségemből mert én abban inkább a yaoit űzöm ( Yaoi=fiúk közti szerelem bemutatása/megfigyelése hol cenzúrázva hol pedig nem ) Szóval akkor jó olvasást/animézést :)
2014. máj. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
A Naruto-t szerintem ne hagyjad abba, mert egy nagyon jó kis anime a véleményem szerint :) Baromi jó történettel és fordulatokkal operál, viszont az elejét ki kell bírni, a fillereket meg át kell tekerni. Ha szereted esetleg a "komolyabb" animéket, akkor Death Note :)
2014. máj. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Dragon Ball
2014. máj. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Kedvenc Animék:


1.Dragonball, Z, Gt

2.Yu Yu Hakuso

3.Magi: The Labyrinth of Magic (1.évad), Magi: The Kingdom of Magic (2.évad)

4.Death Note

5.Ragnarok The animation

6.Slayers

7.Ghost Stories (Bújj bújj szellem)

8.High School DxD

9.Omamori Himari

10.Valvrave the Liberator

The Sun Penetrates the Illusions

Ichiban Ushiro no Daimaou

Sword art online

Haiyore! Nyaruko-San

Dakara Boku wa, H ga Dekinai.

Mahou Sensou

Galilei Donna

Sailor Moon

b gata h kei


Én ezeket szeretem sorrend állítás nehéz feladat elégé hasonló művek Magi szerintem jó kezdésnek.

2014. máj. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A Naruto az elején jó, de utána kb. ugyanolyan szar lesz, mint a Bleach mindig is volt.


A mangák -immáron- koronázott király a One Piece. Nekem személy szerint is ez a kedvencem.


Amiket láttam és egyben jók is voltak:

Death Note: mangáját nem olvastam, de ezt semmiképp se hagyd ki, sztem az egészet ezzel az animével kezd.

Fullmetal Alchemist Brotherhood: mangája és animéje is.

Attack on Titan: animéje szünetel, a manga még fut, de sztem ez is nagyon jó.

Trigun

YuYu Hakusho

2014. máj. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A Lovely Complex is jó kezdés lehet a Vampire Knight-tal karöltve, én legalábbis ezekkel kezdtem. De szerintem ha lány vagy, akkor valami romantikus sztorival kezdj (pl. Kaichou wa maid-sama vagy Special A) ha fiú vagy, akkor Death Note vagy a One piece esetleg a Fairy Tail vagy Soul Eater
2014. máj. 12. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem vagyok fiú!! :( De soul eater-rel kezdtem One Piece-vel

karöltve!!

2014. máj. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!