Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Valaki írna nekem olyan anime...

Megaben kérdése:

Valaki írna nekem olyan anime címeke aminek a története arról szól hogy a főszereplők összejönnek de nem az utolsó rész legvégén hanem lehetőleg az eleje, esetleg közepe fele?

Figyelt kérdés

Láttam már párat de szeretnék még nézni és nem találok többet. Ilyen volt pl. a golden time és a say "i love you" is amiket rettenetesen szerettem mert pontt arról szólt amit szerettem volna de nem találok több ilyet. Ha valaki tudna ilyet írni azt nagyon megköszönném.


Ui.:Még azt se bánnám ha lespoilereznétek hányadik részben jönnek össze mert ezt álltalában a történetleírásban nem írják de én nagyon kiváncsi lennék rá már mielőtt megnézem.



2015. okt. 16. 23:58
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom láttad e, de Ore Monogatari! :)

Itt az első vagy második részben jönnek össze, pontosan nem tudom, de én nagyon szeretem ^^

2015. okt. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 D-Mano ***** válasza:

Csak néhány részt láttam belőle össze-vissza, de ha jól tudom, a Lovely Complex ilyen.

A Hana yori dango doramajában (japán feldolgozás) is ez a helyzet, de az anime változatban nem tudom, hogy ez miképp van, remélhetőleg hasonlóan.

(Itt van még 2 anime, amiben nem a végén jönnek össze, de gondolom, nem ilyenekre gondoltál...: NANA; Sword art online)

2015. okt. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Bokura ga ita
2015. okt. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. Egyébként igen nem olyanokra gondoltam de a sword art online-t már láttam mind a 2 évadot és jelenleg is haldoklom mert még nincs harmadik.
2015. okt. 17. 12:35
 5/8 Lunariana ***** válasza:

Inuyasha: a negyedik reszben talan mar ereznek egymas irant valamit, csak makacs szamarak es nem valjak be egymasnak az erzelmeiket. Egyutt vannak es meg barataik is lesznek, de csak kozos a celjuk. Kagomenek udvarloja akad, ki bevalja nagyon nyiltan az erzeseit, de Kagome Inuyashat valasztja, de elmondani persze nem mondja....

Nem meselem el az egeszet ,nezd meg! Sok a vicc, a veszekedes, a szomorusag, a harc , az eletveszely, es az IZGALOM. Ezt az animet ajanlom, mert nekem nagyon tetszett, bar nem a kedvencen.

2015. okt. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A SAO egy túl hypolt fos. de válasz a kérdésedre:


Mashiro-iro Symphony: The Color of Lovers 9. rész ha jól emlékszek rá


Maoyuu Maou Yuusha elje de "megállapodosás" miatt


Toradora vége fele


Tonari no Kaibutsu-kun ennél már nem tudom


Hajime no Ippo évedok itt azt hiszem 2. évad de itt inkább a boxról van szó főleg de érdemes megnézni


Charlotte tavaszi vagy nyári szezonos volt itt a vége fel jöttek össze


Ennyi jutott eszembe remélem segítettem.

2015. okt. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Akagami no shirayukihime
2015. okt. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 bellus barna válasza:

Hát én ezeket néztem meg és nagyon jók :

Zero no Tsukaima ( nagyon sok csók van benne 10-10 imádom)

Itesura na Kiss (ez is príma sok poénal)

Kaichou wa Maid-sama (bár itt a mondhatni a végén jönnek össze , de ahogy kialakul az a leginkább érdekes . Nekem nagyon bejönn az hogy a pasi bánik a csajal)

Toradora ( ennek is a vége felé vannak az izgis dolgok de ez is meg állja a helyét , bár nekem a vége nagyon összecsapott de azon kivün jó)

Golden Time ( ez is jó , már az elején összejönnek modhatni. Nagyon nagy csavarok és történések vannak benne de a vége jó)

Sword Art Online ( bár még nem láttam de youtube-n láttod videók alapján nagyon király.)

Kamisama Hajimemastha ( ezt most nézzem és imádom egyszerűen fantasztikus... itt is alakulnak a dolgok . Mind a ketten szerelmesek lesznek egymásba de még nincsen olyan igazi lavur- felhő , de megnyugtatlak mert már készétik a következő évadot amiben bisztos hogy lesz valami köztük. Nagyon jó nézd csak meg )


Azért leírom neked hogy még melyik romantikus animét akarom megnézni aztán böngész :D

- say "i love you"

Kou x Futaba

Akagami No Shirayukihime

Ookami Shoujo To Kuro Ouji

Yamada-kun to 7-nin no Majo

2015. okt. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!