Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A fullmetal alchemyst hogy...

A fullmetal alchemyst hogy kell nézni, mert azt vettem észre hogy van egy olyan alcíme hogy brotherhood. (testvériség, kinek hogy) nagyon tetszik az anime csak nemtudom hogy melyik is az eleje honnan kellene néznem?

Figyelt kérdés
a sima vagy a brotherhoodos részek az elsők? kösz előre is

#anime #fullmetal alchemyst
2015. febr. 2. 10:40
 1/5 A kérdező kommentje:
valaki esetleg egy link hogy melyik is a legeleje?
2015. febr. 2. 10:42
 2/5 anonim ***** válasza:

Mind a kettő ugyanaz.

Volt a Fullmetal Alchemist manga.

Az alapján elkezdték csinálni a "sima" FMA-t, és Greed/Kapzsi felbukkanásáig követi a mangát, utána teljesen más.

Aztán mikor véget ért a manga, akkor újracsinálták az animét FMA:Brotherhood címen, ami teljesen az eredeti manga sztorit mutatja be.

2015. febr. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
akkor elég ha csak a testvériséget nézem meg?
2015. febr. 2. 12:30
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen.

Ahogy mondtam Greed felbukkanásáig kb. ugyanaz mindkettő. Azután a Brotherhood az eredeti sztorit viszi tovább (ami sztem sokkal jobb), a "sima" pedig egy az animekészítők által kitalált sztorit.

2015. febr. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi
2015. febr. 2. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!