Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Romantikus animék?

Romantikus animék?

Figyelt kérdés
Sziasztok, olyan romantikus animéket keresek, ahol a párok össze is jönnek, és kifejezetten erről szól a történet. Láttam, hogy tegnap is volt egy ilyen kérdés,amit meg is néztem, de már nem vagyok benne biztos, hogy nekem való animék is vannak benne. AnimeAddicts-ot már végig néztem. Rengeteg romantikus anime van fent, ahol leírják a háttér világot, és az elejét,de nincs olyan, az ő szerelmi történetük. Inkább csak olyat találtam, ahol kis vonzódás van, de másról szól a történet. Nekem a műfaj min1, csak 2 emberkéről szóljon. Gekkan Shoujo Nozak kun,Gravitation(2000,Itazura na Kiss, Love Stage!!,Lovely Complex, Ookami Shoujo to Kuro Ouji,Ookami Shoujo to Kuro Ouji, Sekai-ichi Hatsukoi,Suki-tte Ii na yo. Ezeket láttam. Köszi minden javaslatot:))

2015. okt. 19. 15:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Kaichou wa Maid-sama

Toradora

Tonari no Kaibutsu-kun (az animéjében nem tudom, hogy meddig jutnak a kapcsolattal, végigolvastam a mangát, amiben össze is házasodnak a végén, kicsit összekeverednek az emlékeim)

Bokura ga Ita

Bokura wa Minna Kawaisou (ebben sem vagyok teljesen biztos az összejövetelben, rég láttam. De másról se szól, csak szerelemről)

Akagami no Shirayukihime

Charlotte (nem a romantika a fő témája, de összejönnek a végén)

Fullmetal Alchemist Brotherhood (magyar szinkron is van. Mondjuk ennek aztán tényleg nem a rózsaszín gimisélet a témája, de a végén cukin-viccesen össze is jönnek)

Kimi ni Todoke 1,2

Soredemo Sekai wa Utsukushii

Dusk Maiden of Amnesia

Toshokan Sensou

2015. okt. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Milyen sok van:)) Nagyon köszönöm! Sokat segítettél:))
2015. okt. 19. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!