Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Ki a leggyűlöltebb anime...

Ki a leggyűlöltebb anime karakteretek és miért?

Figyelt kérdés

2015. okt. 22. 09:10
1 2 3 4
 11/36 Lunariana ***** válasza:

Tamaki.

Chizuru. O azert, mert demon, de megis Meg Kell Vedeni. Ezert ,hogyha az elso alkalommal ammal nem kell Heisukenak megvedenie ot akkor nem kellett volna meg innia az elixirt, es akkor amikor meghal ihatta volna meg ,es akkor nem hal meg.

2015. okt. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
Én is Sakurát utálom a legjobban :D
2015. okt. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
92%
Danzo! Utolsó aljas szarkeverő, sunyi dög, aki miatt a legjobb karaktereknek lett a legrosszabb sorsa (Shiusi, Itachi, Sasuke elsősorban). Aljadék. Hú, de utálom.
2015. okt. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
100%
Danzot én sem bírtam(1. válaszoló),de mondjuk ő is békét akart a faluban,csak elég rossz módokon keresztül csinálta.
2015. okt. 24. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
100%
Diabolik Lovers Yui. Borzalmas a karaktere. Még elmenekülni se tud rendesen. Terrible. nyafogós ribi.
2015. okt. 24. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
92%

De amúgy ezt az Uchiha elleni harcot baromi könnyen meg lehetett volna oldani. Egyszerűen Itachi és Shiusi bejelenti, hogy ők nem fognak Konoha ellen harcolni és, ha nélkülük is megtámadják a falut, akkor ők Konoha oldalán fognak harcolni. Egyből tele lett volna az Uchihák gatyája, ha a két magasan legerősebb taguk ilyent mond és inkább maradnak a seggükön és senkinek nem esik baja.


Amit még nem értek, hogy Danzo miért támadta meg Shiusit, mikor egész jó tervet dolgoztak ki.

2015. okt. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:

Én Dragon Ball Z-ben Mr satan (Herkulest) utáltam fárasztó személyiség.

Vegitát gőgössége miatt. De amúgy elég vicces karakter...


Beképzelt viselkedésű karakaterek Sasuke stb..


Láttam amúgy sokat, de őket tudnám kiemelni...

2015. okt. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
Szerintem senki nem szeretné ha a családja megutálná,sőt az egész klánja,ezért nem lett volna az jó megoldás.
2015. okt. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
87%
Helyette több száz halálos áldozat? Ha csak egyetlen egy barátom lett volna a családomból, akkor csak vele foglalkozok, de tudom, hogy jól döntöttem (ha most Itachi helyébe képzelem magam). Na, mindegy, nem ez lett megírva, csak szerintem pont ez a hiba a sztoriban. :D
2015. okt. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
Itachi ha nem öli meg a klánját azzal még nagyobb konfliktus alakult volna ki,mert az Uchihák akkor nyomás alatt éltek volna a faluban,pedig ők egy erős klán és szerintem ők sem szerették volna ezt.Itachi "jól" döntött,hogy a klánjával végez,ezt ők is hagyták mivel tudták,hogy nincs esélyük ellene.Shisui meg öngyilkos lett,szóval neki meg tökmindegy,egyik szeme meg úgy is odaveszett.
2015. okt. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!