Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Ki a leggyűlöltebb anime...

Ki a leggyűlöltebb anime karakteretek és miért?

Figyelt kérdés

2015. okt. 22. 09:10
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
87%
Igazad van, de ez esetben még az opció lett volna, hogy az Uchihák leválnak Konohától és egy külön falut hoznak létre maguknak. Azért elég sokan voltak, egy kis községet ki tudtak volna alakítani, ráadásul hiába vannak kevesen más falvakhoz képest, mindenki rettegett abban az időben tőlük, így nem nagyon kellett volna félniük különböző támadásoktól. Ha pedig ezzel elkésnek és megtörténik Shisui harca Danzoval, ahol elveszíti egyik szemét, akkor azt csináltam volna, hogy az Uchiha klán összes tagja felvonul a Harmadik elé és elmondják, hogy mi történt, visszakövetelik Shisui szemét, majd elhagyják Konohát. Mindenki örül, csak Danzo nem, mert vissza kell adnia Shisui szemét, de legalább béke lesz. :P
2015. okt. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
Csak ha meg kivonulnak akkor már semmi jelentőségük nem lett volna,így Shisui szeme sem lett volna könnyű dolog visszakapni.Amúgy az egészben a legnagyobb gond,hogy az Uchiha klán nem a hidegvérűségről lett híres. :D
2015. okt. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
100%
Ne keressetek benne logikát, shounen, nincs benne.
2015. okt. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
Van benne valami. :D
2015. okt. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom! Nekem akkoris furcsa a sztori. :D Meg lehetett volna azt oldani jobban is, szerintem. Na, mindegy, ez lett, csak akkoris! :D
2015. okt. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
2015. okt. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
Mily meglepő,hogy Sakura az első. :D Azért érdekes,hogy a főszereplők mennyire elő vannak.
2015. okt. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:

Hát, talán ha választanom kéne, akkor három vetekszik az első helyért...

A legesélyesebbek sorrendben:

Naruto: Naruto.

Highschool DxD: Asia. Majdnem sírtam örömömben, mikor megölték, aztán abbahagytam az animét, mert megmentették. Valahogy...

Deadman Wonderland: Shiro. Ezt is elvehette volna felőlem a jó isten.

2015. okt. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim válasza:
100%
Sakura, mert a sima Naruto- ban folyton lenézte Naruto-t, pedig neki is megvolt a maga baja... és a Shippuudenben pedig olyan önfejű.( bár a simában is)
2015. okt. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
Én nagyon utálom a Narutoból kabutot egy kis csóró nyomi mindenkitől erőt lop mert ő béna meg halottakat támaszt fel is csak tiltott technikákat használ akit nagyon bírok az naruto anya kushina
2020. máj. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!