Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Ki a fairy tail c. anime 10...

Ki a fairy tail c. anime 10 legerősebb tagja?

Figyelt kérdés

Én listám:


1. Zeref/END(Igen Etherias Natsu Dragneel, oka:Acnologia fél tőle, zeref elpusztítása a feladata)

2. Acnologia/Igneel(bár halott, és nem teljesen tért vissza mikor harcoltak ugye)

3. Serena/August/Gildarts(mind szörnyek :D)

5. Mard Geer

6. Jellal Fernandes

7. Laxus

8. Erza/Natsu(nem E.N.D módban)

9. Jura/Black Steel Gajeel/Silver Fullbuster

10. Mirajane

11. Sting&Rogue

12. Hades

13. Makarov/Future Rougue

14. Bluenote/tempester

15. Rustyrose/jackal

16. MInerva/Torafuzar

17. Kagura

18. Brain(zero)

19. Wendy

20. Lucy



2015. nov. 1. 13:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Az Erza, és a Lucy!!!!!!!!!!!!!!XD
2015. nov. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem azért Lucy nem a leggyengébb .-.
2015. nov. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
És hol hagytad Grayt? :D meg mondjuk szerintem Juvia is beleférne a listába.. Brandish??:D
2015. nov. 13. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Gray lett volna a 4. csak kihagytam
2015. nov. 13. 23:04
 5/10 anonim válasza:

Zeref szerintem mindenképp Acnologia alatt van, hiszen zeref azért hozta létre Alvarezt és a Spriggan 12-t, hogy szembeszállhasson Acnologiával, ezt többször is megemlíti.

Másrészt a Spriggan 12 összes tagja Serenával egy szinten van, vagy erősebb is, ezt alátámasztja amikor Azir (Ajeel) egyedül akarta megtámadni Ishgar-t, mivel ott Serena volt a legerősebb így menne neki könnyen a dolog.

Harmadrészt August erősebb Zerefnél, csak a halhatatlansága miatt nem tudja megölni őt.

2015. nov. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Zeref meghalni szeretne ha acnologia keményebb akkor megölhette volna már. August több mágiát ismer, de zerefnek ettől még lehet jóval nagyobb a mágiskus ereje.
2015. nov. 21. 22:49
 7/10 anonim válasza:
Makarov úgy említi meg, hogy Augustnak nagyobb a mágikus ereje és több mágiát is ismer mint Zeref. Egyébként attól hogy halhatatlan és nem tudják megölni, még lehet gyenge szerintem (a nagyok között gyenge, nem alapjáraton). Acnologiát pedig biztos vagyok benne, hogy nem tdja legyőzni 1v1ben, talán túlélné a halhatatlansága miatt, de nem több.
2015. nov. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én Lucy-t mindenképp előrébb sorolnám, hiszen ott van neki a csillagszellemek királya(mondjuk nem hiszem hogy több kulcsot feláldozna) és az urano metria és spoiler: később miután Natsu visszajött a csillagruhák. Jackalt is legyőzte így ő hátrébb kéne legyen mint Lucy. Valamint én Mavis-t sem hagynám ki:D
2016. jan. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem furcsa hogy Makarov és Hades is Mirajane alatt vannak.
2016. jún. 23. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Gray van vagy lesz olyan erős,mint a 3.-ok. :D Ő egy Démonölő.Gajeel-nél erősebb sokkal.Főleg mikor az átkot megfagyasztotta egy legyintéssel.
2019. febr. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!