Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A Naruto és a Naruto Shippuude...

A Naruto és a Naruto Shippuuden az hány éveseknek készül?

Figyelt kérdés

2015. nov. 1. 15:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Shounen a műfaja, ami 12-18 éves fiúkra koncentrál.
2015. nov. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jól mondta az első, de szerintem ha meg akarod nézni, akkor nem számít a korhatár. Főleg, mivel elég komoly témákat boncolgat (Shippuuden).
2015. nov. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én már megnéztem a Narutot végig 2-szer (és igen a fillerekkel néztem) a Shippuudenbe meg a 308.rész fog következni.(És igen ezt is fillerrel együtt nézem,mert van ami rohadt szar és van ami rohadtul vicces pl a 243.rész (243. részből: "Gainak akkora mint egy makk!"))
2015. nov. 4. 16:47
 4/7 anonim ***** válasza:

Őszintén? 7 évesen kezdtem el nézni anno a Narutot még a Jetixen (már megszűnt a csatorna). Most 19 vagyok, és még nem ért véget. Van kérdés? XD Ez a korhatár nem lényeg, mert ha rendesen követed az egészet, akkor felölel egy jópá korhatárt.

Shounen műfaj de.... Hát... Vannak benne olyan témák, amit szerintem 12 évesen meglehet nézni, de érzelmileg felfogni nem lehet. Persze, egy 12 éves is megérti, hogy szegény meghalt és ez szomorú, de a belső tartalmát azt még úgysem értené meg igazándiból. Az a tipikus: te még ehhez túl kicsi vagy kategória.

2016. jún. 1. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Na azért ne állítsuk be úgy, mint valami lélektani, komoly cuccost. A Narutora aligha lehet mondani, hogy "komoly témákat boncolgat". Persze, vannak benne események, amiknek egy kisgyerek nem feltétlenül érti meg az érzelmi töltését, de ettől függetlenül nem lehet túlságosan komolyan venni a sorozatot. Shounen, nem is ez a lényege.

Nekem egy másik neverending shounen a kedvencem (inkább a mangája mondjuk), a Fairy Tail, és oda vissza vagyok érte, de nem veszem komolyan, mert tudom, hogy nem lehet. Ez a Narutora is ugyanúgy igaz.

2016. jún. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem boncolgat komoly témákat a Naruto, de márpedig tartalmaz lelki mélységeket és kitűnik a többi Shounen közül. Fiú létem ellenére nem kedvencem a műfaj, de a Naruto és a Szellemfiú nem typic agyatlan Shounen. A többséggel az a gondom, hogy csak agyatlan harcok és fejlődések. Illetve Naruto fejlődéséről és kitartásáról példát lehet venni, konkrétan hasonlít is hozzám.

34/F

2022. szept. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egyébként amerikai besorolás szerint vágatlanul 14-es mindkettő. Hivatalosan írva PG-13+, de annak jelentése szerint 13 évig szülői felügyelettel és inkább 14-től javasolt.


Nálunk a sima Naruto talán-talán teljesen belefér 12-be, de a Shippuuden már 16-os volna.

2022. okt. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!