Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A Kuroshitsuji animének több...

A Kuroshitsuji animének több évada van? Ha igen akkor az évadoknak a nevei hogy vanna sorba?

Figyelt kérdés

Ha megszeretném nézni akkor honnan mivel kezdjem?Elég hülyén hangozhat a kérdés.

De a Full Metal Alchemist nevű animével sem tudtam hogy mit csináljak mert meg akartam nézni csak nem tudtam hogy jön sorba hogy előbb 'a bölcsek kövének nyomában' vagy 'a testvériség'.Aztán jöttem rá hogy külön van meg ilyenek.

Ezért kérnék segítséget ennél az animénél hogy ez hogy van? Mert hallottam róla hogy nem egy évados.



2015. nov. 2. 15:12
 1/10 KawaiiLaura válasza:
3 évadja van és elég ha úgy írod be a keresőbe,hogy 1.évad 2.évad 3.évad
2015. nov. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2015. nov. 2. 17:07
 3/10 anonim ***** válasza:

1 évada van.

a 2. évad már fanservice cucc.

a "3. évad" pedig a mangából van, az független az első kettőtől.

2015. nov. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Ha azt mondod független a 3. évad az első kettőtől akkor a 3. évadban újra kezdődnek az elejéről az események csak másképp alakulnak a dolgok?

Mint a Full Metal Alchemistben testvériség c. animében? Mert ugye ott úgy van hogy 'a testvériség' meg 'a bölcsek kövének nyomában' ugyan úgy kezdődik(bemutatja hogy kik ők meg stb) aztán másképp érik el az animében a céljukat/másképp történnek a dolgok.

2015. nov. 2. 19:14
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem :) Az első évad kicsit mangás, kicsit meg az írók találtak ki maguknak dolgokat. A harmadik pedig csupán a mangából van, ami már több mint száz fejezetes, ezért nagyon hosszú. Egy érdekesebb részt emeltek ki belőle, de az nincs benne az első évadban egyáltalán. Nyugodtan nézd meg azt is, de az jobb mint az első kettő együttvéve.
2015. nov. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nagyon nagyon köszi szépen a választ! ^-^
2015. nov. 2. 19:28
 7/10 A kérdező kommentje:
Annyit még kérhetnék hogy az 1.évadnak a címét meg a 2.évadnak a címét és a 3.évadnak a címét leírod nekem?Vagy ha van olyan oldal ahol az összes évad fent van tudnád linkelni?
2015. nov. 2. 19:52
 8/10 anonim ***** válasza:

Kuroshitsuji season 1 simán a címe az elsőnek, és Kuroshitsuji season 2 a másodiknak.


A harmadik pedig Kuroshitsuji: Book of Circus

És kiadtak két OVA részt is Kuroshitsuji: Book of Murder címen.

2015. nov. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi!:) Még szerencse hogy segítséget kértem mert amilyen buta vagyok kb össze vissza kezdtem el nézni..xd (Jóhogy nem értettem miről van szó. Most biztos hülyének nézel.XD)
2015. nov. 2. 21:06
 10/10 anonim ***** válasza:

Mindenre a válasz: Animeaddicts

Itt bármilyen animével kapcsolatos dolgot meg tudsz nézni.

2015. nov. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!