Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudnátok cuki, izgi, vicces,...

Tudnátok cuki, izgi, vicces, érdekes animéket ajánlani, amik lehetőleg szinkronosak?

Figyelt kérdés

Szeretem a japán vonatkozású dolgokat, főleg a történelmét és a japán konyhát. Tudni kell,hogy rajzfilm mániás is vagyok ^^ Kb 2-3 éve kezdtem el animézni,de igazából nem sokat ismerek... Szeretem az izgi és bonyolult történeteket, a misztikumot és azt, ha a karakter "kettős életet" él.

Szeretem az eredeti szinkront, de sajnos a telefonomon a feliratokat nagyon nehéz elolvasni, és a képminőség sem a legjobb... Ezért szeretnék magyar szinkronost nézni.

Amik eddig nagyon tetszettek: Naruto, Noragami, Full Metal Panic (de csak az első 2 évadot láttam), Trinity blood, Bújj, bújj szellem és a Death Note.

Olyat szeretnék ami leginkább tinikről szól, nem muszáj, hogy mágia is legyen benne, lehet egy részes is és ne legyen:yaoi,yuri,hentai vagy hárem anime, mert attól falra tudok mászni ^ω^



2015. nov. 4. 17:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Bár a felsoroltaid között egy izgi és bonyolult anime sincsen tudok ajánlani kihagyhatatlan klasszikusokat.


Juuni Kokki

Mushishi

Rainbow

Berserk

Hyouge Mono

Ginga Eiyuu Densetsu

Haibane Renmei


Mellesleg a legtöbben úgy is hárem animét ajánlanak mert jelentleg kb a szezonok 99% csak háremanime.

2015. nov. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm :D Hát biztos nagyon jók ezek is, csak ugye a szinkron a lényeg nálam. De azért köszönöm, majd ha tudom gépen megnézem őket :)

Viszont tényleg, épp ez a baj a hárem animével... Mindenki azt néz, akkor meg mi benne a különleges? :D

A hentai meg a yaoi és yuri... Neeem.....

2015. nov. 4. 19:01
 3/4 anonim ***** válasza:

Semmi tucatanimék a háremek.


A szinkron meg ne legyen elvárás, kb 50 anime kapott magyar szinkront, ami nagyon kevés, és ebből az 50ből talán 5-6 nézhető és 2-3 kiemelkedő ha van.

2015. nov. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 bellus barna válasza:

Nincs benne annyi cukiság de ezek le vannak szinkronizálva és izgi, vicces stb. ...: Inuyasha

Soul Eater

Full metal panic

2015. nov. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!