Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok olyan sorozatot...

Happytheeverafter kérdése:

Tudnátok olyan sorozatot ajánlani ami érdekes es van benne szerelem is, szoval totál függőséget okoz? (jó értelemben)

Figyelt kérdés

2014. ápr. 1. 22:26
 1/9 anonim ***** válasza:
shameless (szégyentelenek)
2014. ápr. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Szia! Szerintem az Örökség nagyon jó ma ment a 2. Része bár az RTL2 már vége van.:/ Most meg az RTL-en vagyis 16:15-kor kezdődik. Én csak ajánlani tudom szuper!!! A Csók és csata is jó csak mos lesz vége:( 111-98 van :( az is az RTL-en megy 15:35 kor!!! Nézd meg őket szuperek :)
2014. ápr. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szívek szállodája-Gilmore Girls kb negyedjére nézem végig a 8 évados sorozatot neten. Szerintem szörnyen jó. :D
2014. ápr. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Tiltott szerelem

A vihar

Szerelem zálogba

2014. ápr. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Bosszú (Revenge)

Pretty Little Liars

Vámpírnaplók, bár mostanában nem túl jó

A szépség és a szörnyeteg (új változat, azt hiszem 2012-es)

De mindegyik közül a REVENGE a legeslegeslegjobb csak ajánlani tudom!!!! :)

2014. ápr. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Helló! The Wolking Dead. Szentem ez nagyon jó!
2014. ápr. 23. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mentalista, Grand hotel
2015. jún. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Riválisok/Csábítás földjén

Bűnös vágyak

Szerelem zálogba

Vihar

2015. júl. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

tinisorozat, de abból a rejtélyes tipusból. Van öt barátnő akik közül egyikőjük egy együtt töltött éjszaka folyamán eltűnik és bumm, “1 évvel később”: a barátnők útjai szétváltak a történések hatására, egyikük az évet Izlandon töltötte, hazaérkezésével kezdődik a sorozat. Az eltűnt leányzó, a menő csajszi, ügye még mindig megoldatlan, és lehet nem is halott, mint ahogyan azt képzelik a csajok, hiszen az Események évfordulóján titokzatos üzeneteket kapnak. Senkiben sem bízhatsz, magadban sem. Senki nem az aminek látszik.

Titkok, rejtélyek, hazugságok, gyilkosságok és még sok más.

2015. aug. 30. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!