Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Inuyashahoz hasonló anime van...

Inuyashahoz hasonló anime van még? Melyik az?

Figyelt kérdés

Imádtam!

Szerettem még a digimont főleg a data squadot, yugioht.

De amerikai rajzfilmek közül az aladdin, Ben 10stb is jó volt.



#rajzfilm #anime #Dragon Ball #InuYasha #I wanna change the world
2015. nov. 6. 08:25
 1/6 A kérdező kommentje:
De mégis amit semmi sem überel az a dragon ball z első fele
2015. nov. 6. 08:26
 2/6 anonim ***** válasza:
Gagyi Shounen sorozatok... DBZ is csak híres, közel sem jó. Egyébként az Inuyasha írója csinált egy új mangát, ami kapott talán fél éve animét. Ez a Kyoukai no Rinne.
2015. nov. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem azért de a kérdező nem arra kíváncsi hogy te mit gondolsz az animéről...na mindegy itt van pár anime:Ookami shoujo,Inu x boku,Kamisama Hajimeshita,Chugo Chara,Cobato x fujimoto(itt nincs semmijen állat de egy nagyon jó romantikus anime!)Most olyanokat írok amikben nincs semmijen állati fül vagy ilyesmi de ha megnézed egyszerűen 2 napig azon jár az agyad:Nagi no Asakura,Akatsuki No Yona,Amnesia,Brother Conflict,Diabolik Lovers(vámpíros és már jön ki a második éveadja a :Diabolik lovers More blood szóval szerintem próbáld ki!)Kaichou Wa maid samam,Kaleido

Star,Kagami No asobi,és asszem enni!(=

2015. nov. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

1.Válaszólónak ( 2 komment ) :


A dragon ball az jó !!!! És egyébként is nem a véleményedet kérte .

2015. nov. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 maci2000 ***** válasza:
Esetleg a Bleach , az is nagyon jó anime és ugyan úgy , ahogy az Inuyasha többnyire kardokkal harcolnak benne . Ezen kívül különféle karhoz különféle képesség is csatolódik.
2015. nov. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
d.gray-man
2016. júl. 4. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!