Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Haverom nagyon nem szereti az...

Haverom nagyon nem szereti az animéket és le is nézi őket. Meg akarom tréfálni? ^^ (muszáj volt a kérdőjel valahova) :D

Figyelt kérdés

Kb az összes animéről amit láttam beszéltem róla neki szval azért kérném a segítségeteket mert olyan anime kéne amit még nem meséltem neki.

Szval azzal viccelném meg hogy elmesélném az ismertetőjét egy animének és azt mondanám neki hogy ez egy nem anime sorozat.Aztán rögtön meg akarná nézni és mondaná rá hogy milyen jó meg hogy mondjam el a címét aztán meg mondanám hogy anime.És akkor nézne 1et....mert szerinte nincsenek is olyan tényleg jó animék.

Csak annyit kérnék tőletek hogy írjhatnátok kicsit feltúrbózva a kedvenc animétek ismertetőjét meg az anime címét.

Vagy ha van esetleg más ötletetek hogy szivathatnám meg így ezzel az üggyel kapcsolatban akkor várom az ötleteket. :)



2015. nov. 9. 17:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Én szeretem az animéket még is a műfajok nagy részét lenézem. Amúgy meg szimplán képmutató pojáca a haverod.
2015. nov. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
40%

Ültesd le a narutóhoz. Ha kell kötözd a székhez.

Az a második-harmadik rész közepén oldozd el...

A látvány ahogy úgy ül ott és bámulja a narutót mint egy 10 éves, felbecsülhetetlen lesz.

2015. nov. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha a haverod Walking Dead-et, Breaking Bad-et mag Trónok Harcát néz, nem hiszem, hogy egy Naruto/Bleache/One Piece

szintű shounen lekötné. Ha nem ilyeneket akkor talán.


Én a Berserk-et ajánlanám, ki is másoltam némi átírással az AA-s ismertetőjét:

A Berserk világa a reálistól kicsit eltérő középkori Európa egy hatalmas háborújában játszódik. A szereplők katonák, zsoldosok, nemesek és minimális mennyiségben démonok - de ezek a középkor misztikumától sem idegenek. Alapjába véve nem történelmi sorozatról van szó, ezért a fegyverek és különleges formájú páncélzatok terén felfedezhetünk némi barokkos túlzásokat, már csak a hangulat és a látvány céljából. Ugyanígy a főszereplő Guts (vagy Gatts) tekintetében is, aki egy nagy erejű harcos, a saját magasságát megközelítő hosszúságú kardjával rí ki a tömegből, illetve kaszabol igen nagy kvalitású hatékonysággal. A középpontban ő és a Héják Bandája nevű harcos csapat vezére, Griffith és pár harcostárs áll. Guts a sorozat elején kerül a bandába, miután Griffith párbajban legyőzte. Innen az egyik fő bonyodalom Griffith rejtélyes álma, a cél, amiért a Héják Bandáját vezeti.

2015. nov. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a Btooom! megfelelne e célnak, első résznél én is azt hittem, hogy a Lost - Eltűntek c. filmsorozatot nézem.
2015. nov. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Dragonball 'w'
2015. nov. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!