Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Üdv. Egy filmet keresek, ma...

Üdv. Egy filmet keresek, ma ment moziban az előzetesek közt, a címét nem jegyeztem meg, valami kémfilm lehet. Bővebben lent? (kérdőjel nélkül nem engedi)

Figyelt kérdés

nagyjából: egy csávó kifizeti egy 16 körüli srác óvadékát, aztán megmutat neki valami titkos szobát a házában, kiderül hogy titkosügynök, kiképzésekre viszi a srácot, vonat elé fektetik meg repülőből kiugrik ernyő nélkül, a srác majdnem végig szürke baseball dzsekiben van és valami fullcapban vagy ilyesmiben.


Imdb-n és Porton sincs, mármint nem találtam a hamarosan érkező (2014) filmek közt.



2014. aug. 20. 22:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet nem is az éven jön, nincs már messze 2015.
2014. aug. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sztem Kigsman - A titkosszolgálat :D
2014. aug. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kingsman* amúgy 2015-ben jön majd csak :) 2. voltam
2014. aug. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
jaja, igazából a film nem is érdekelne, csak egy szám az előzetes alatt, de imdb meg nem listázott 2015 ös filmeket, vagy csak nem találom aztán gondoltam hátha valaki szintén látta az előzetesét és még emlékszik is
2014. aug. 20. 23:13
 5/5 A kérdező kommentje:
ó hálásan köszönöm :D ez lesz az, mégegyszer kösz a gyors választ
2014. aug. 20. 23:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!