Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Filmek, sorozatok

A kérdés

Üdv. Egy filmet keresek, ma ment moziban az előzetesek közt, a címét nem jegyeztem meg, valami kémfilm lehet. Bővebben lent? (kérdőjel nélkül nem engedi)

nagyjából: egy csávó kifizeti egy 16 körüli srác óvadékát, aztán megmutat neki valami titkos szobát a házában, kiderül hogy titkosügynök, kiképzésekre viszi a srácot, vonat elé fektetik meg repülőből kiugrik ernyő nélkül, a srác majdnem végig szürke baseball dzsekiben van és valami fullcapban vagy ilyesmiben.

Imdb-n és Porton sincs, mármint nem találtam a hamarosan érkező (2014) filmek közt.

Keress kérdéseket hasonló témákban: film, mozi, előzetes, kém

2014. aug. 20. 22:58  Privát üzenet  

A válaszok
Lehet nem is az éven jön, nincs már messze 2015.

A válaszíró 53%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont 2014. aug. 20. 23:09 Privát üzenet
Sztem Kigsman - A titkosszolgálat :D

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont 2014. aug. 20. 23:11 Privát üzenet
Kingsman* amúgy 2015-ben jön majd csak :) 2. voltam

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont 2014. aug. 20. 23:13 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

jaja, igazából a film nem is érdekelne, csak egy szám az előzetes alatt, de imdb meg nem listázott 2015 ös filmeket, vagy csak nem találom aztán gondoltam hátha valaki szintén látta az előzetesét és még emlékszik is

# 4/5Időpont 2014. aug. 20. 23:13 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

ó hálásan köszönöm :D ez lesz az, mégegyszer kösz a gyors választ

# 5/5Időpont 2014. aug. 20. 23:14 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A Fan-Made előzetesek tulajdonképpen min alapulnak? Honnan szerzik hozzá az információt, a képsorokat, ha csak, , szimpla'' rajongók? Pontosan mik is ezek?
Az éhezők viadalának harmadik részéhez (A kiválasztott (Mockingjay) ) van előzetes? Ha igen hol lehet megnézni (linket légyszíves ha tudtok)?
A Sora no Otoshimono-val kapcsolatban lenne két kérdésem: (és a szükséges kérdőjel:? )
Szeretnék megtalálni egy filmet! (? kellett egy kérdőjel) Lent több!
Miért nyomatnak mindenhol yaoi animéket/mangákat?
Tudtok hasonló poén előzetesek (bővebben lent)?

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Filmek, sorozatok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!