Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Nem lehet még tudni mikor jön...

Nem lehet még tudni mikor jön ki a Kamisama hajimemashita 3. évada?

Figyelt kérdés
Persze ha lesz...

2015. nov. 10. 22:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Eddig még nincs semmilyen információ róla.
2015. nov. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Értem. Köszi!:)
2015. nov. 11. 18:42
 3/8 anonim ***** válasza:

Igazából már jelenleg is megy a harmadik évad, már ha lehet annak nevezni. A harmadik évad egy 4 részből álló OVA és darabja 30 perces, viszont nagyon lassan jönnek ki a részek. Most Augusztusban kezdték és jövő augusztusban tervezik befejezni, vagyis egy teljes év alatt fogják leadni ezt a 4 részt.

Jelenleg még csak egy rész jött ki és azt is csak angol felirattal tudod megnézni. ( [link]

2015. nov. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönööööm!!!!! *w* *-* :)
2015. nov. 12. 17:59
 5/8 anonim ***** válasza:
Ezek ovák, nem évadok, a történettől függetlenek, szóval nem viszik tovább a történet szálat.
2015. nov. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
És ebből mikor jön ki a következő rész??????*-* *-* *-*
2015. nov. 16. 20:27
 7/8 anonim ***** válasza:

"Ezek ovák, nem évadok, a történettől függetlenek, szóval nem viszik tovább a történet szálat."


Tévedés ^^

Tény, hogy OVA, emiatt nem igazán lehet évadnak nevezni, de ezt mondtam is a válaszomban. Viszont olvasom a mangát és ez pont, hogy az egyik leglényegesebb része a történetnek.


Egyenlőre a tervezett megjelenések:

2. rész: 2015 december 18.

3. rész: 2016 április 20.

4. rész (utolsó): 2016 augusztus 19.


Bár én el sem kezdeném nézni a helyedben, amíg ki nem jön az összes. Tény, hogy én megnéztem az elsőt, de én már előtte is ismertem a történetet.

2015. nov. 18. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Úr Isten!!*-**-**-*kösziiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!*-*
2015. nov. 19. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!