Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Animések! A Charlotte-hoz és...

Animések! A Charlotte-hoz és a Noragami-hoz hasonló animek vannak?

Figyelt kérdés
Ha van valami ötletetek írjátok meg. Előre is nagyon kösziii!

2015. nov. 11. 21:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én mindkettőt nagyon élveztem, elég nehéz ilyen animéket találni, de a Tokyo Ravens például szerintem hasonlít és ugyan az első 1-2 rész kicsit uncsi de aztán beindul az eksön :D Én most fejeztem be és a helyedben az lenne a kövi ;) ezen kívül talán még egy kicsit hasonlít:

Angel Beats (kicsit komolyabb)

Guilty Crown

To aru no Majutsu Index

Mahou Shoujo Madoka Magica (ez is kicsit komolyabb)

Kamisama Hajimemashita

Blood Lad


Ha valami komolyra vágysz akkor AnoHana bár az már nem igazán hasonlít de nagyon jó


Egy személyes kedvenc amit mindenképpen érdemes szerintem megnézni az az Amagi Brilliant Park


Remélem segítettem valamennyit :)


14/l

2015. nov. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
31%
14 évesen nem csodálom minden tetszik, kb arra a korosztályra van írva a mai animék 99%-a.
2015. nov. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a harmadik válaszolónak! vagy a másodiknak csak mert nem tudom hogy a második commentet is ő írta-e vagy nem. Ha van még ötlete másoknak akkor légyszi írjátok le. Nyitott vagyok az ötletekre :-)
2015. nov. 12. 16:08
 4/6 anime isten ***** válasza:
A charlotte hoz hasonlít a Code Geass ami szerintem az egyik legjobb anime.Csak ajánlani tudom,sőt azt gondolom hogy ez sokkal jobb mint a charlotte.Abban hasonlít hogy a főszereplőnek ugyan úgy a szemével kapcsolatos a képessége.
2015. nov. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kuroko no Basket (nem olyan típusú, mint a fent említettek, de garantáltan tetszeni fog)


Death note


Hamatora


Pscyho-pass


Free!

2015. nov. 13. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Teljesen egyetértek a 3.válaszolóval. A kérdező nem azt kérdezte hopgy ki szereti és ki nem a szóbanforgó animát.. Senk sem kérte hogy írd ki az utálatodat.
2015. nov. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!