Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Robotos/Mechás animét tudnátok...

Robotos/Mechás animét tudnátok ajánlani amit mostanában készítettek?

Figyelt kérdés
Valami komolyabb hangvételű érdekelne. Csak olyan, amit láttatok, és ajánlanátok.

2015. nov. 16. 18:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
TTGL
2015. nov. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mostanában nem nagyon volt jó mecha anime, minimum 10 évre vissza kell ehhez nyúlni, ha így is jó, akkor írok párat:

Code Geass (2006-2007, 2008) - egyik, ha nem a legjobb mecha sorozat, bár nem a harcokon van a hangsúly, inkább a taktikákon, mondanivalón.

Kidou Senshi Gundam 00 (2007-2008, 2008-2009) - kedvenc Gundam sorozatom, gyönyörű a grafika (én megdöbbentem, hogy több mint 5 éves, de hát a Sunrise mindig is jó munkát végzett), a karakterek kidolgozottak.

Sidonia no Kishi (2014, 2015) - bár grafikailag nem a legszebb, de talán az utóbbi 2-3 évben egyedül ezt nevezném kiemelkedően jónak a látottaim közül

Aldnoah.Zero (2014, 2015) - amennyire jó lett az első évad, mondhatni annyira rossz a második. Rengeteg potenciál volt benne, amit ha a második évadra kihasználtak volna, tényleg valami jót tudtak volna alkotni. Az első évadban tényleg minden megvolt: érdekes világ, szép grafika, nagyszerű zenei aláfestés, és egy olyan ütős kezdés, amit egy év elteltével is felemlegetek. Ajánlom, mert az első évad tényleg nagyon jó volt szerintem, egyszer érdemes megnézni, és lehet, neked a második évad is tetszeni fog.

2015. nov. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm.
2015. nov. 16. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!