Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mostanában minden új sorozatba...

Mostanában minden új sorozatba amibe belekezdek van egy muszlim. Mi ez? Titeket nem zavar?

Figyelt kérdés
2015. okt. 13. 22:45
 1/8 A kérdező kommentje:
Az akcentusuk is tönkreteszi a filmet, egyszerűen fáj a fülem tőlük.
2015. okt. 13. 22:45
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem.

Az meg, hogy zavar az akcentusa...mindenkinek van valamilyen akcentusa. Ez van. Dolgozd fel.

2015. okt. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
muszlim akcentus? hogy kell ez elképzelni? :D ez jó nagy hülyeség volt, gratulálok kérdező
2015. okt. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
utolso nyilvan te magyar szinkronnal nezed a filmeket mert nyelvtudasod nincsen. magad minositetted:)
2015. okt. 16. 18:47
 5/8 anonim ***** válasza:
nem, én muszlim vagyok és nem tudom milyen akcentusomnak kéne lenni, világosíts fel :D
2015. okt. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kb 2 milliárd muszlim él a Földön, ha nem több. Tehát 10ből (minimum) egy az lesz ha véletlenszerűen nézzük a világ népessége szerint. AZ hogy eddig neked nem tűnt fel, az nem baj? .... Régen is volt muszlim a sorozatokban, pl hirtelen csak a Lost jut az eszembe, az is elég régi, ott is volt.
2015. okt. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
72%
A muszlim akcentus nem egy létező dolog , az arab akcentus az ( gondolom erre próbáltál utalni ) amit sok amerikai / brit sorozatban lehet hallani.Mivel mindenkinek különbözik az akcentusa ( furcsa hogy te ezt a nagy angoltudásoddal nem vetted észre ) és nem tudom ez miért lenne rosszabb bármelyik másiknál .
2015. okt. 18. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
neki meg keresztény akcentusa van Úgy látszik :D
2015. okt. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!