Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Milyen hasonló animék vannak...

Milyen hasonló animék vannak az alábbiak közül: Steins;Gate, Code Geass, Mirai Nikki, Death Note?

Figyelt kérdés
Olyan művekre gondolok, amik tényleg elfoglalják az ember nem azok a tömeges sablonos semmit nem mondó tucat animék, amit semmi pénzért sem néznék meg. Van még esetleg olyan, amit érdemes megnézni, vagy ne is reménykedjek? :D

2015. nov. 18. 00:02
 1/7 anonim ***** válasza:

Eléggé tágan fogalmaztál, de én ezeket ajánlanám figyelmedbe:


- Fate/Zero

- Darker than Black: Kuro no Keiyakusha

- Kara no Kyoukai (8 filmből álló sorozat)

- Baccano!

- Death Parade

- Kiseijuu: Sei no Kakuritsu

- Ookami to Koushinryou

- Phantom: Requiem for the Phantom

- Shiki

- Shinsekai yori

- Zankyou no Terror

2015. nov. 18. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, és remélem lesz közöttük valamilyen nézhető darab. Én valójában csak olyan animét nézek, amivel azonosulni tudok, viszont mindenesetre ment a zöld kéz. ;)
2015. nov. 18. 08:44
 3/7 anonim ***** válasza:

(Hogy került a SG és a CG mellé egy Mirai Nikki? xD


- Casshern Sins

- Rainbow

- Berserk

- Monster

- Mononoke

- Mushishi

- Haibane Renmei

- Lain

- Mousou Dairinin

- Juuni Kokki

- Texhnolyze

- Kaiba

- Yojouhan Shinwa Taikei(Tatami Galaxy)

- Ginga Eiyuu Densetsu (1988-1997 OVA)

- Terra e... (2007)

2015. nov. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#3 A Mirai Nikki nem sokban hasonlít az SG-hez, de számomra műfajon belül van, és bár a Mirai Nikki-ben voltak logikai bukfencek, de benne van a top tízben, amit eddig láttam. Leginkább olyan aminék érdekelnek, amik legjobb az SG-hez hasonlítanak, mert számomra ez volt a legjobb anime, amit valaha is láttam. Nemis a sci-fi-n van a hangsúly, hanem alapkövetelmény "számomra", hogy legyen drámai, vicces és logikai anime, aminek esetleg van mondanivalója. Más nem nagyon érdekel. Egyébként már láttam a Death Parade-t, viszont nem nyerte el a tetszésemet, és ezzel még finoman is fogalmaztam. De köszönöm neked is ment a zöld kéz.
2015. nov. 18. 09:58
 5/7 Firedoom ***** válasza:

CG utanzat a Valvrave the Liberator, ami meg meches es nézhető/jo az a Guilty Crown es az Aldnoah.Zero

Egyéb gondolkodos művek: Steins;Gate (alap mű), Spice and Wolf (Romantikus, kereskedos)

Parasyte, ezt nagyon ajanlom. Elosazor eloiteleteim voltak vele, de 10/10es. Majd átnézem a listam es küldök meg. A többit mar irtak ami most eszembe jutott.

2015. nov. 19. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Valójában én nem vagyok nagy animés, csak unalmamban kezdtem el nézni ezeket, viszont nem gondoltam volna, hogy ilyen mély benyomást hagy bennem pár rajzfilm. A Death Note-val kezdtem aztán jött a SG és végül a Code Geass. A Mirai Nikki-et a pszichopata lány miatt kezdtem el nézni, de az a kis srác nagyon bosszantó volt. A felsoroltak közül a néhányat már láttam, de nem hagytak bennem mély benyomást, mert nem tudtam velük azonosulni és a karakter kidolgozás is gyenge + a legtöbb történet sablonos és kiszámítható bármilyen csavarosnak tűnjön. Ezeken kívül én még nem találtam olyan művet, ami kiemelkedő lenne a többi közül. A Parasyte-t még nem láttam, de amint lesz időm engedi mindenképp megfogom nézni, mert jónak tűnik a megvalósítás. A többit is megfogom nézni, amint időm engedi. :D
2015. nov. 19. 15:14
 7/7 A kérdező kommentje:
#5 Köszönöm az ajánlást a Parasyte az egyik kedvencem lett.
2015. dec. 6. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!