Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Animések mondanátok ilyen...

Animések mondanátok ilyen animéket, vagy mangákat?

Figyelt kérdés

Ami a legfontosabb hogy jól felépített legyen a történet és befejezett(ezt úgy értem hogy legyen meg rendesen a lezárása vagy ha mangát dolgoz fel akkor annak legyen magyar fordítása lehetőleg a végéig).Hárem,yaoi és yuri műfajilag kizárva.Legyen benne valami természetfeletti de ezt nem olyan megvalósításban hogy a karakterek repkedve a levegőben mindenféle varázslatokat és szuper erőket használnak(pl arra amilyre gondolok az FMA Brotherhood, ott az alkímiának vannak alapjai stb.)Kerülje a logikai bakikat.Grafikailag legyen igényes és manga is lehet.

Néhány példa amik tetszettek:

07-ghost bár ez mangában jobb volt mivel befejezett

Fullmetal Alchemist Brotherhood

Pandora Hearts

Steins;Gate

Mirai Nikki

Chihayafuru

Most ezek jutottak eszembe és ha nem is egyezik meg mindegyik a fenti kritériumokkal be lehet vele határolni hogy valószínűleg milyen animéket szeretek.

A válaszokat előre is köszönöm.



2015. nov. 18. 22:01
 1/8 A kérdező kommentje:
És azt kihagytam hogy ne legyen túl rövid (12-20 részen felüli) de a 100-at azért ne haladja meg animében, mangában lehet hosszabb.
2015. nov. 18. 22:04
 2/8 anonim ***** válasza:

FMAB-ben is vannak logikai buktatók...

Ahogy a SG-sem kerek, mivel az időutazást nem lehet megmagyarázni...

A Pandora Hearts anime 100 éves múltképéről nem is beszélve.


Mushishi

Berserk

Rainbow

Juuni Kokki

2015. nov. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Fate/Zero
2015. nov. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Mocorgó ***** válasza:
Vampire knight, Fruits basket, Hiiro no kakera
2015. nov. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 kriszmacko válasza:

Szia Kérdező!

Én nem teljesen értettem milyen fajta/típusú animékre gondolsz, mivel kisit szét szórva írod a doglokat, de amennyit le tudtam szűrni abból tudok mondani pár animét, de nem a legjobbak... (egyedi kedvencek)


ANGEL BEASTS

Szép történet, túlvilág/élet-halál téma kidolgozott, romantikus/supernatural az egyik kedvencem..


OWARI NO SERAPH

Szintén jó háttértöténet a főhős mellé, vámpírok vs. vadászok témakörben, kicsit vampire knight-os beütéssel, supernatural. Szintén kicsit romantikus/akció.


Deadman Wonderland

Nagyon ragaszkodik a valósághoz, viszont nagyon sok benne a supernatural bővítés. Akció-"Börtönélet" utóbbi csak aa cselekmények egyesítve kicsit.. rövid nem teljesen kidolgozott háttértörténet a főhős mögöt.. az alap koncepció csak annyi hogy a jövő beli japánban van egy vidámpark ahol börtön akrakciók vannak..


CSAK ennyit írtam most, de ha rám írsz privát üzenetben akkor tudok neked adni több animét/leírást esetleg ha valami megtetszikk és nem akarsz utánnanézni akkor is tudok neked priviben bővebb leírást írni.. ezek a leírások csak kedvhozó jellegűek, és minimális spoilereket tartalmaznak.Persze bárki rámírhat priviben akinek kell a top 100 anime listám... :D

2015. nov. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"kriszmacko"


Az Angel Beats egy gagyi Haibane Renmei copy.


Az Owari no Seraph semmi értelem meg logika nem szorult.


A Deadman Wonderland meg minden csak nem érdekes, meg befejezett. Inkább egysíkú.

2015. nov. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Code Geass
2015. nov. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Tokyo Ghoul

Attack on titan

2015. nov. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!