Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Fordítja valaki magyarra a...

Fordítja valaki magyarra a One Punch Man mangát?

Figyelt kérdés
Ha nem, belevágok... mivel egy barátom szeretné elolvasni. De ha létezik már egy jó magyar fordítás, akkor a lustaság győzött, linkeljétek. :P

2015. dec. 9. 00:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy ideig le van fordítva.
2015. dec. 9. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hol találom?
2015. dec. 9. 00:51
 3/12 anonim ***** válasza:
78%
2015. dec. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
29%
Az anime jobb, hékás
2016. febr. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
32%
Az animéje egy borzalom. :D Hypeshit. Manga milliószor jobb.
2016. febr. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem az animéjét, de a mangaája annyira mérföldekkel jobban tetszett hogy ki nem tudom fejezni.
2016. febr. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Na nehogy osszevesszetek. :D en meg azt latom, hogy tok ugyanaz a ketto. A kepeket meg a dialogusokat egy az egyben kimasoltak a mangabol, csak ki vannak szinezve. Az animet elobb lattam, szoval a manga nem sok - konkretan nulla - ujdonsagot jelentett. Elore nem olvasom el, az animet varom.
2016. febr. 3. 00:34
 8/12 AnimeFredy válasza:
Na és mi a helyzet a második évadal ? Az általatok megadott linken ugy tünik , hogy csak a elsö évad mangája van leforditva , a második évad mangáját le forditották vagy lefogják e ?
2016. okt. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Hát, én nekikezdtem. Pár nappal ezelőtt óta, és kb. napi 1 "fejezetet" (értsd: kiskönyvet) fordítgatok, néha többet, kevesebben nemigen, mert van rá naponta 1 órám. (Azért nem pontos a fejezet kifejezés, amit írtam, mert egy fejezetbe több szám is beletartozik. Mindegy.)


[link]


Nem belépettként nem mutatja a linket sokszor, így itt van nem-hivatkozásként is:

users.atw.hu/eliteprogrammer/pages/online/opm/

2017. márc. 22. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Darkwhite6666 válasza:
Anime sekai team csapat viszi. Rendesen ki van retusálva a szöveg a mangában szèpen meg van csinálva.
2018. jan. 24. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!