Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A Haikyuu! Animét most forgatj...

A Haikyuu! Animét most forgatják? Mely napokon jönnek ki új részek?

Figyelt kérdés

(Ui: Titeket nem őrjít meg, hogy belekezdtek egy animébe, iszonyúan megtetszik és beszippant te pedig csak falod, falod, aztán hirtelen abbamarad és várhatod egy héten keresztül az új részeket?

És csak én kezdek ez (szó szerint) bizseregni, amikor a kedvenc animéimet nézem? Ufó lennék? :))



2015. dec. 10. 18:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem egészen a forgatják a legjobb szó rá, aktuálisnak, szezonosnak szokták mondani, vagy pedig úgy, hogy most fut, de lényegében igen, most jönnek ki a részek:) Azt nem tudom sajnos, hogy magyarul mikor, mert én nem követem, de Japánban vasárnaponként szokott megjelenni, angol felirat már pár óra múlva szokott lenni.

Egyébként nem zavar, mert direkt úgy nézem az animéket, hogy tudom róluk, hogy szezonosok. Jelenleg 17 animét nézek, mindegyik most futó, úgyhogy már hozzászoktam:) Az viszont, hogy szó szerint bizseregni kezdesz a kedvenc animédnél, vagy egy olyannál, amit nagyon szeretsz, ne aggódj, nemcsak veled van, hanem velem is:D

2015. dec. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem mert a mai animék olyan gyengék hogy egyik sem szív be. Ami meg fut abból heti 1 rész jön általában...
2015. dec. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!