Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudnátok ajánlani valami jó...

Tudnátok ajánlani valami jó romantikus shoujo animét?

Figyelt kérdés
Az a baj, hogy már majdnem mindet láttam. Úgyhogy valami újat vagy kevésbé ismertet mondjatok.Amik nagyon tetszettek: vampire knight, sukitte ii na yo, ao haru ride,amnesia,kaichou wa maid-sama,lovely complex,ookami shoujo to kuro ouji,bokura ga ita. Ami még fontos, hogy úgy legyenek megrajzolva mint ezek az animék, mert nem bírok csúnya animéket nézni.

2015. dec. 12. 19:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha esetleg az Ore Monogatari!!-t nem láttad, akkor azt nagyon ajánlom, kedves, aranyos, vicces shoujo, szimpatikus szereplőkkel, egyszerű, de szívmelengető történettel:)
2015. dec. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem vagyok jó a téma területén,de asszem a Kamisama Hajimemashita az nekem nagyon tetszett ill. az Akagami no shirayuki hime (Egy vörös hajú lányról szól.)az Uta no prince sama is egész jó bár nekem nem volt erőm végig nézni,de az első évad egész elfogadható volt ja meg még a Kimi ni Todoke azt még nézem,de számomra túl sokat bénázik Sawako főleg a 2.évadban remélem tudtam segíteni :)
2015. dec. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Soredemo Sekai wa Utsukushii

Akatsuki no Yona

2015. dec. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek az Ore Monogatari még nem láttam. ^-^
2015. dec. 16. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!