Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Most akkor hogy vannak a...

Most akkor hogy vannak a Naruto részek és filmek?

Figyelt kérdés
Addig képben vagyok hogy magyar szinkronnal van a legelső sorozat ami 220 részből áll (9 évadból) de írták hogy még ezek után ott vannak az OVA részek és aztán a Shippuuden meg még ott vannak a filmek is meg ilyen pár részes különkiadások szóval egy kicsit összezavarodtam. Le tudná írni valaki nekem hogy megjelenés szerint hogy vannak vagy hogy érdemes nézni? Shippuuden nem is lesz magyar szinkronnal?

2015. dec. 23. 13:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem, a shippuuden nem lesz szinkronnal, mert nem akarják szinkronizálni. Nincs rá pénz...


Ha a "kisNarutos" részeket már láttad, akkor kezd a shippuudent... Vagy ez előtt a "kisNarutos" OVA-kat...


De a filmeket és OVA részeket szerintem mind1 h mikor nézed, semmi közük a sorozat történetéhez...


Bár a mangában ezek a filmek nincsenek, az utolsó sem, és az OVA részek sem...


Szerintem olvasd a mangát, utána nézd a sorozatot, amikor kedved tartja akkor pedig a filmeket.


^-^

2015. dec. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha befejezted a sima Narutot,akkor kezdheted a shippudent.3 év után Naruto visszatér a faluba Jiraiya mesterrel és onnan folytatódik rendesen a történet.Szóval a filmeknek semmi köze az eredeti történethez,így nem kötelező megnézned.Irány a shippuden,rohadt jól kezdődik! :D
2015. dec. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen már láttam az első részt, köszönöm:) Sokat segítettetek pár dolgot sajnos már tudok de az is biztos hogy még nem lőtték le az összes dolgot igen a mangákat is már terveztem csak nemtudom még hogy hol rendeljek meg azt hiszem még abban sincs az öszes rész magyarul meg, nem?
2015. dec. 23. 19:39
 4/4 anonim ***** válasza:
Neten olvasd!
2015. dec. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!