Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Naruto shippuuden részek?

Naruto shippuuden részek?

Figyelt kérdés
Sziasztok, valaki ki tudna segíteni, hogy tart-e még az 'álomvilágos rész'? Illetve ha még igen, akkor ermedes azt is megnézni? ( ugy tudom Jirayya könyvének történetét olvassa el Tsunade, es azok a részek vannak most vagy mi... ) Léci valaki összegezze ha tudja a mostani részeket, ha volt valami fontos benne.

2015. dec. 16. 20:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen,jelenleg még Tsunade álmainál tartunk.Szerintem ennek a fillernek hamarosan vége és folytatódik a történet,max 3 részt tudok még elképzelni.
2015. dec. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Oke, koszi szepen.Lehet megnézem a fillereket is, de sokan azt mondják hogy felesleges. Lassan folytatódhat a a sorozat az eredeti szálnál.:D ( egyik kedvenc anime )
2015. dec. 18. 16:32
 3/3 anonim ***** válasza:
Nincs mit.Nekem is a kedvencem,de néha már értelmetlen ez a sok filler.Bár örülök,hogy Nejit kicsit visszahozták.Kedvenc szereplőm. :D
2015. dec. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!