Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudnátok a tokyo ghoul animéhe...

Tudnátok a tokyo ghoul animéhez hasonlókat mondani?

Figyelt kérdés
Grafikában ugyanakkor történetben is hasonló animét akarnék megnézni...sok shounent láttam már de ami igazán megfogott az ez az anime volt

2015. dec. 26. 01:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Parasite talán?
2015. dec. 26. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Sajnos már láttam :(
2015. dec. 26. 01:51
 3/15 anonim ***** válasza:

Deadman Wonderland

Shiki

Elfen Lied


Engem a Tokyo Ghoul csomó mindenben emlékeztetett az ELfen Liedra. Ugyanúgy van egy emberi de mégsem emberi faj mind a 2-ben akiket egy organizáció akar elfogni. Mind 2-nek fontos témája az hogy az emberek mennyire érdemlik meg az uralmukat a föld felett. Mind 2 borzalmasan erőszakos és szomorú témákat feszenget, habár az elfen lied nyomasztóbb.

2015. dec. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Parasyte


De ami még inkább: Deadman Wonderland


(Viszont Deadman Wonderlandra és Elfen Liedre is áll, ami a Tokyo Ghoulra is igaz, olvasd el a mangáikat, mert az anime adaptációk nagyon gyengére sikerültek és nem is fejezték be a történetet.) Például Tokyo Ghoul 2. évadja egy nevetséges megcsonkított évad lett, mangából a legjobb részeket vágták ki és teljesen más lett, mint az eredetileg kellett volna, hogy legyen.)

2015. dec. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,viszont sajnos ezeket az animéket már láttaam...a mangának a történette az télleg sokkal jobb mivel már hallottam róla eszt,aszt sajnos nem szeretek olvasni ezert nem fogom a mangát elolvasni.


Esetleg ha még tudtok pár animét ami a kérdésnek megfelel szivesen várom :)

2015. dec. 26. 23:40
 6/15 anonim ***** válasza:

Nagy kár, pedig mangák között találni adott témákban sokkal jobb és egyedibb alkotásokat.

Animéknél a shounen és echi típusokból megy a tömeggyártás.

Arról nem beszélve, hogy sok anime egyedül a manga eladások népszerűsítésére készül.

2015. dec. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Akkor ez nagy kiszúrás azokkal szemben akik nem szeretnek olvasni... :(
2015. dec. 26. 23:54
 8/15 Spilerke ***** válasza:
Az Another-t tudnám megemlíteni, ami hasonlít a Tokyo Ghoul-ra.
2015. dec. 27. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Sajnos már asztis láttam :(
2015. dec. 27. 00:34
 10/15 Spilerke ***** válasza:

Akkor te már mindent láttál. Mondok még egy-kettőt azután megyek aludni. De ezek nem fognak a megszólalásig hasonlítani rá. :D

Code geass

Blood+

Claymore

Attack on Titan

2015. dec. 27. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!