Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudnátok a tokyo ghoul animéhe...

Tudnátok a tokyo ghoul animéhez hasonlókat mondani?

Figyelt kérdés
Grafikában ugyanakkor történetben is hasonló animét akarnék megnézni...sok shounent láttam már de ami igazán megfogott az ez az anime volt

2015. dec. 26. 01:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Najóvan B terv :D


[link]


Több embernek kéne használni ezt az oldalt komolyan. A lényeg az hogy ittvan az összes olyan anime amiket azoknak ajánlanak akik szeretik a tokyo ghoult. Persze lesz amit láttál is közölük de az anime egy elég tág dolog biztosan van még amit nem láttál és hangulatban hasonlíthat rá :)

2015. dec. 27. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Az imént felsoroltakat is láttam már sajna.. :S de a linkelt oldalon van 1-2 amit még nem,köszi :)
2015. dec. 27. 01:45
 13/15 Spilerke ***** válasza:

#11 Köszi, hogy belinkelted az oldalt, nekem is sokat segített. Viszont sok olyan anime szerepel, aminek köze sincs a Tokyo Ghoul-hoz. :D

Kérdező szerintem olvasd el a mangát, az animeaddicts.hu-n fent van. Mondod, hogy nem szeretsz olvasni, de tudtommal nincs szinkronos Tokyo Ghoul, úgyhogy mindenféleképpen olvasol, és a manga százszor jobb az animétől. Ott a második évad vége nagyon el lett rontva, ahogy általában a legtöbb animénál.

2015. dec. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Terra Formars

Psycho Pass

2015. dec. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Barki barmit mondd, a Tokyo Ghoul -hoz foghato anime nincs, ezt tudvan en megse probalok olyat leirni neked. Olyat viszont ajanlhatok, ami hasonloan izgalmas es biztosan imadnad ha a Tokyo Ghoul tetszett, ez pedig a Mirai Nikki :)
2015. dec. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!