Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudtok jó gimis vagy főiskolás...

Tudtok jó gimis vagy főiskolás szerelmes animét?

Figyelt kérdés

Lehetőleg olyat aminek a grafikája hasonló vagy olyan mint az Insyashának vagy Narutonak,Soul Eaternek.Meg hát jó lenne ha fiú lány kapcsolaról szólna....

A normális válaszokat előre is köszönöm!



2015. dec. 29. 04:56
 1/6 Zoé781 válasza:
AZ inuyashat nagyon szeretem..nagyon jo tortenet az egész minden megtetszett benne ugyanugy mint a soul eaterben is ..lehet nemrég kezdtem de nagyon tetszik azis..eppen ezert tetszett meg a tonari no kaibutsu kun (angol cimén- my little monster) egy konyvmolyrol szol es egy nagyon zord kulsovel rendelkezo , verekedos fiurol..akiket osszehoz a sors ..marmint inkabb a fiu :)) kijelenti elore a lanynak h szereti es ezt beis bizonyitja ..persze lesz a fiunak(haru) egy szoke(yamaken) rivalisa..ami még izgalmassá teszu az egesz sorozatot..ha meg nemismered nezd meg..nem fogod megbanni..csak az a baj h 13 reszes a VOL-t javal egyutt :))
2015. dec. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Toradora, szerintem nagyon aranyos ^^

Golden Time

Clannad

2015. dec. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
54%
Helló csak szerintem nem találjátok el a grafikát?Nem sértés ként csak ez is egy kérdés,mint amit a kedves kérdező feltett.Bár tudnék segíteni de nem nagyon nézek szerelmes animét.Még egyszer bocsi ha valaki trollkodásnak vette..
2015. dec. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
itazura na kiss kicsit fura a grafikája de vicces romantikus meg minden
2015. dec. 31. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 nomemi válasza:

kaichou wa maid sama

ao haru ride

sukitte ii na yo

2016. jan. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
School Days.
2016. jan. 9. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!