Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudtok nekem animéket mondani...

Tudtok nekem animéket mondani egy rövid kis tartalommal?

Figyelt kérdés
Egyik barátom megmuta a Sword Art Online címû animét ami nagyon meg tetszet, ezért úgy döntötem, hogy keresek valami hasonlo animét. Meg jegyezném, hogy a hasonlo alatt az esemény dúsra gondolok. A válaszokat elôre is köszönöm.

2016. jan. 1. 17:48
 1/3 anonim válasza:

[link]


remélem segítettem:)

(a legtöbb animéhez van leírás, értékelés)

2016. jan. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Na pajti majd én mondok neked (Mivel nekem a kedvenc animém az SAO :3)


Danmachi- ez is egy kitalált Fantasy világban játszódó anime, melyben hasonlóan az SAO-hoz fejlődik a hősünk. [link]


Btooom- ebben az animében inkább a játék túlélése részére össz pontosul a történet, igaz nem kardokkal vagy más fegyokkal harcolnak, hanem bombákkal :3 [link]


Accel World- ezt az animét lehet mondani az SAO bátyjának mivel ugyan az a 2 anime írója, bár a főszereplő nem egy megszokott anime főhős kinézettel rendelkezik, de ez ne tántorítson el a meg nézésétől :) [link]


Log Horizon- huu, ezt az animét nem szerette, mert sokan mondogatják, hogy sokkal jobb az SAO-nál... de szerintem copy az egész [link]

----------------------------------------------------------

Na akk most rátérek olyan animékre melyek nem hasonlítanak Animénkre, de muszáj megnézned.... Ezeket viszont csak akkor ha eldöntöd milyen témájúakat szeretsz

(érd.: romantikus,akció,hárem,iskolás-romantikus,stb..


Stency voltam :3

2016. jan. 3. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Eddig nagyon tetszenek
2016. márc. 3. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!