Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Igazán jó filmeket keresek,...

Igazán jó filmeket keresek, ami a mai 17-18 éves fiataloknak élmény lenne nyáron. Címeket, rövid téma-megjelöléssel tudnátok mondani?

Figyelt kérdés

#mozi #mai fiatalok #filmélmények
2015. jún. 10. 21:59
 1/6 anonim válasza:

Tudom mit tettel tavaly nyaron

Sikoly trilogia

2015. jún. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az osztály- dráma kategória. A kiközösítésről szól. Arról, hogy milyen mikor nem figyelnek a jelekre. Nagyon nagy élmény volt nekem a film...habár én még csak 15 vagyok de ez szerintem bármilyen korosztálynak megfelel. Nagyon ajá lom
2015. jún. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Cyberbully ( csak feliratosan )

Precious - A boldogság ára

Samsara ( különleges élmény, mert egy szó nem hangzik ela filmben, mégis mély gondolatokat ébreszt )

A segítség

12 év rabszolgaság

A komornyik

Kódjátszma

Maisie tudja

A szív bajnokai ( nem, ez nem romantikus film )

A nővérem húga ( könyv is van belőle )

A boldogság nyomában

LOL ( a francia, nem a Miley Cyrus-féle )

Tizenhárom

Visszajáró pénz ( Cashback )

A hullám

Szentjánosbogarak sírja ( animációs film, de nagyon kemény témád pedzeget )


Ha bővebb leírás érdekelne valamelyikről, akkor kérlek írj, mert mindegyiket szépen kifejteni hosszas lenne. Mindegyik lélektani film, mély gondolatokat ébreszt különböző témákban. Kirekesztés, mai társadalom, feketék kérdése/rasszizmus, melegség, szülőtípusok, családi helyzetek, tinédzserkori problémák, eszmék terjedése, vagy a háború megélése, rabszolgaság kérdése.

2015. jún. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
HÚ, de jó! ..Ilyen sok jó filmet! ..Az interneten utána tudok nézni? Melyikkel kezdjem? ..Ami a mai magyar valóságban is elgondolkodtató, és nem thriller, nem öldöklős olyan lenne jó...Hol találom meg ezeket?
2015. jún. 11. 07:38
 5/6 anonim ***** válasza:
A címeket beadod a google-ba, akkor kiír több oldalt, ahol be tudod ezeket szerezni.
2015. jún. 27. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, lesz mit nézni a nyáron.
2015. jún. 27. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!